افزونه های وردپرس

درگاه پرداخت پاسارگاد در ووکامرس با افزونه a Gateway for Pasargad Bank on WooCommerce

از آنجایی که انواع درگاه پرداخت برای ووکامرس وجود دارد، شما می توانید با کمک افزودنی های مختلف هر نوع درگاه پرداختی را به فروشگاه ووکامرسی خود متصل کنید، برای مثال با افزونه a Gateway for Pasargad Bank on WooCommerce می توانید فروشگاه خود را به بانک پاسارگاد متصل سازید.

قبلا درگاه های بانکی مختلف را معرفی کرده بودم، اگر بخواهید از درگاه پرداخت پاسارگاد در ووکامرس استفاده کنید باید از قبل ای نماد خود را تهیه کرده باشید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی قصد دارم یکی دیگر از افزودنی های ایرانی موجود در مخزن وردپرس را اینبار برای اتصال به درگاه بانگی پاسارگاد معرفی کنم.

درگاه پرداخت پاسارگاد در ووکامرس

همانطور که پیش از این نیز توضیح دادم، برای اینکه بتوانید درگاه پرداخت پاسارگاد را در ووکامرس خود داشته باشید، می توانید از افزونه a Gateway for Pasargad Bank on WooCommerce که یکی از افزونه های ایرانی ثبت شده در مخزن وردپرس است استفاده نمایید.

این افزونه تا کنون با بیش از ۴۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۵ ستاره کامل را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای ایجاد درگاه پرداخت پاسارگاد در ووکامرس، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه درگاه پرداخت پاسارگاد در ووکامرس

پس از نصب و فعال سازی افزونه هیچ منوی جدیدی به پیشخوان وب سایت شما اضافه نمی شود، برای افزودن درگاه پاسارگاد کافی است یه منوی ووکامرس >> پیکربندی رفته و سپس به تب پرداخت ها بروید.

این مطلب را از دست ندهید :
ساخت منوی رستوران در وردپرس با افزونه Food and Drink Menu
افزودن درگاه پرداخت پاسارگاد
فعال سازی درگاه پرداخت

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، درگاه پرداخت پاسارگاد به روش های پرداخت اضافه شده است. ابتدا آن را فعال کرده و سپس به مدیریت بروید.

تنظیمات افزونه a Gateway for Pasargad Bank on WooCommerce
تنظیمات درگاه پرداخت پاسارگاد

در بخش مدیریت اطلاعاتی که پیش از این از بانک دریافت کرده اید را وارد نمایید تا درگاه به حساب بانکی شما متصل گردد.

درگاه پرداخت پاسارگاد با افزونه a Gateway for Pasargad Bank on WooCommerce
درگاه پرداخت پاسارگاد در ووکامرس

اکنون مانند آنچه در تصویر بالا مشاهده می کنید، با کمک افزونه a Gateway for Pasargad Bank on WooCommerce می توانید از پرداخت به پاسارگاد هم برای روش های پرداخت خود استفاده نمایید.

برچسب ها

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن