گروه تیم نارنجی یک رسانه آنلاین با موضوع اطلاع رسانی در زمینه مسائل مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین ارائه آموزش های کاربردی در زمینه سیستم های مدیریت محتوا، کنترل پنل های مدیریت هاست و پلتفرم های طراحی و مدیریت وب سایت و همچنین برگزاری رویدادها و ورکشاپ های آموزشی می باشد، که فعالیت خود را از مهر ماه سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است.

در  وردپرس نارنجی حرفه ای تر می شوید، ما از آموزش ابتدایی وردپرس شروع کرده ایم و قصد داریم با ارائه آموزش های تخصصی، خدمات وردپرسی، برگزاری رویدادها و ورکشاپ های آموزش وردپرس به شما کمک کنیم تا با وردپرس خوشحال باشید.

وردپرس نارنجی راهنمایی است برای افرادی که به تازگی وارد حوزه کسب و کار آنلاین شده اند و تصمیم دارند در این عرصه هر روز حرفه ای تر شوند و پیش زمینه های مستحکمی برای کسب و کار آنلاین خود بنا کنند. همانطور که واضح است آموزش های قرار گرفته شده و همچنین ویدئو کلیپ های آموزشی که هر روزه قرار میگیرند بسیار کامل، مفهومی و در عین حال تخصصی هستند. ما در ارائه آموزش هایمان فرض را بر این قرار می دهیم که تازه کار ترین افراد تصمیم دارند از آن ها استفاده کنند، بنابراین هر آموزش را به اصطلاح از (ب) بسم الله آغاز می کنیم و تا انتها پیش می بریم.

ما با وردپرس نارنجی اینجا هستیم تا دریچه نوینی از آگاهی در عرصه سیستم مدیریت محتوای وردپرس را در سطح کشور باز کرده و در افزایش سطح دانش کاربران در این زمینه هر روز با اشتیاق فراوان تلاش می کنیم، تمام تمرکز ما در ارائه هر چه بهتر محتوا در این وبگاه است، در اینجا حرفه ای تر می شوید.