افزونه های وردپرس

اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی با افزونه AddToAny Share Buttons

اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی یکی از روش های بسیار عالی برای جذب ترافیک بیشتر از سمت شبکه های اجتماعی در وردپرس و بهبود سئوی سایت است.

با شیر مطالب در شبکه های اجتماعی می توانید کاربرانی که در این شبکه ها وجود دارند را به وب سایت خود جذب کنید و از این طریق هم تعداد بک لینک های خود را افزایش دهید و هم ترافیک مستقیم از طریق شبکه های اجتماعی مختلف دریافت کنید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ای کاربردی برای اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی را معرفی می کنیم که با کمک آن بتوانید نوشته های خود را در موتورهای جستجو ارزشمند کرده و رتبه بیشتری را به خود اختصاص دهید.

اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی

افزونه ای که در این آموزش برای شیر مطالب در شبکه های اجتماعی معرفی می کنیم، با عنوان AddToAny Share Buttons در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۵۰۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۷ را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای ایجاد امکان شیرمطالب در شبکه های اجتماعی مختلف، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه AddToAny Share Buttons

پس از نصب و راه اندازی افزونه زیر منویی با عنوان AddToAny در بخش تنظیمات پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه هدایت خواهید شد.

این مطلب را از دست ندهید :
گالری حرفه ای در وردپرس با افزونه NextGEN Gallery
تنظیمات افزونه اشتراگ گذاری مطالب
تنظیمات افزونه

همانطور که مشاهده می نمایید، تنظیمات این افزونه شامل دو تب می شود که در ادامه هر دو را توضیح می دهیم.

تب استاندارد

در این تب می توانید اندازه و حالت قرارگیری دکمه های اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی را شخصی سازی نمایید.

Icon Style: با کمک این بخش می توانید اندازه دکمه شیر مطالب در شبکه های اجتماعی را بر حسب پیکسل تعیین کنید و با استفاده از گزینه های Background و foreground استایل دلخواه را به ترتیب برای پس زمینه دکمه اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی و پیش زمینه آنها انتخاب نمایید.

Share Buttons: از این بخش با کلیک روی دکمه اضافه/حذف کردن خدمات میتوانید دکمه پیشفرض دلخواه خود را برای نمایش دکمه های اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی انتخاب کرده و اضافه نمایید.

Universal Button: چنانچه از میان شبکه های اجتماعی که در بخش قبلی انتخاب کردید، کاربر شبکه دلخواه خود را برای شیر مطالب پیدا نکرد، با کلیک روی این گزینه می تواند شبکه های اجتماعی بیشتری را مشاهده و مطالب را در آن ها شیر نماید. از این بخش می توانید آبکون دلخواه را برای این مورد انتخاب نمایید.

Show count: چنانچه این گزینه را فعال نمایید، تعداد کلیک روی دکمه برای اشتراک گذاری در هر شبکه اجتماعی نمایش داده می شود.

Sharing Header: در این گزینه عنوان دلخواه خود را برای دکمه های اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی وارد کنید.

قرار دادن: با استفاده از این بخش میتوانید محل نمایش دکمه های اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی را تعیین نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
ایجاد صفحه ساز گوتنبرگ با افزونه CoBlocks

گزینه ها: با فعال کردن این گزینه، دکمه های اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی مختلف تنها زمانی نمایش داده می شود که کاربر روی دکمه ای که از بخش Universal Button شخصی سازی کرده اید، کلیک کند.

Additional JavaScript و Additional CSS: در این دو بخش نیز می توانید کدهای CSS و JS دلخواه خود را برای ایجاد تغییرات و استایل دهی در دکمه های شیر مطالب وارد کنید.

گزینه های پیشرفته: در این بخش نیز می توانید محل ذخیره دلخواه و آدرس دلخواه خود را برای اشتراک گذاری مطالب وارد کنید.

تب Floating

با استفاده از تنظیماتی که در تب Floating قرار دارد میتوانید از امکان ساخت دکمه اشتراک گذاری مطالب وردپرس به صورت رسپانسیو استفاده کرده و تنظیمات آن را شخصی سازی کنید.

تب floating در افزونه اشتراک گذاری مطالب
تنظیمات floating

بخش Vertical Buttons 

قرار دادن: با استفاده از این گزینه محل قرار گیری دکمه های اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی را در حالت عمودی تعیین نمایید.

Responsiveness: در گزینه  حداقل اندازه برای نمایشگر را وارد کنید تا برای نمایشگرهایی که از این اندازه بزرگ تر هستند این تنظیمات اعمال شوند.

Position: با استفاده از این گزینه میتوانید میزان فاصله دکمه از بالای سایت را بر حسب پیکسل انتخاب کنید.

Offset: با استفاده از این گزینه هم میتوانید فاصله را از سمت چپ و راست مشخص کنید.

Icon Size: با استفاده از این گزینه میتوانید اندازه آیکون شیر مطالب را برای نمایشگر عمودی تعیین کنید.

Background: با استفاده از این گزینه نیز می توانید نوع پس زمینه را به صورت رنگی و یا بدون رنگ پس زمینه انتخاب نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
نمایش روند کاهش وزن در وردپرس با افزونه  Weight Loss Tracker

بخش Horizontal Buttons

در این بخش تنظیماتی که در مرحله قبل انجام دادید را این بار برای حالت افقی هم انتخاب کنید با این تفاوت که در اینجا صفحه به صورت افقی خواهد بود و شما باید این تنظیمات را برای نمایشگر در حالت افقی تعیین کنید.

دکمه های اشتراک گذاری مطالب
نمایش دکمه های اشتراک گذاری مطالب

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید، دکمه های اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی مطابق با تنظیمات انجام شده در صفحه نوشته ها نمایش داده خواهد شد.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه

  1. سلام
    دکمه ها به صورت پیش رفض در سمت راست هر پست قرار دارن. چطوری میتونم اینو بذارم سمت چپ یا وسط؟ از کدوم بخش از تنظیمات؟

    1. درود وقتتون بخیر
      از طریق گزینه Position می تونید بر حسب پیکسل فاصله دکمه ها را از سمت چپ و راست مشخص کنید تا در محل ایده آل شما قرار بگیرند.

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن