افزونه های وردپرس

انتقال سایت وردپرسی با افزونه All-in-One WP Migration

گاهی ممکن است تمایل داشته باشید تمام اطلاعات یک وب سایت وردپرسی را با انتقال سایت وردپرسی به سایت دیگری منتقل کنید.

انتقال سایت وردپرسی به هردلیلی از جمله تغییر دامنه سایت ممکن است رخ دهد، اما در هر صورت باید در این فرآیند نهایت تلاش خود را بکنید تا با ایجاد محتوای تکراری به سئوی خود ضرر نرسانید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ای محبوب را برای انتقال سایت وردپرسی معرفی میکنم. پس اگر تمایل دارید وب سایت وردپرسی خود را به سایت دیگری منتقل کنید، در ادامه با من همراه باشید.

انتقال سایت وردپرسی

افزونه ای که در این آموزش برای انتقال یک وب سایت وردپرسی به سایتی دیگری معرفی می کنم، با عنوان All-in-One WP Migration در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۲ میلیون نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۷ را از کاربران خود به دست بیاورد. با نصب و فعال سازی این افزونه می توانید امکان تهیه بک آپ از وب سایت وردپرسی خود را نیز داشته باشید.

برای انتقال سایت وردپرسی به سایتی دیگر، با کلیک روی دکمه زیر افزونه All-in-One WP Migration را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس آن را روی وب سایت خود نصب و فعال کنید.

دانلود افزونه All-in-One WP Migration

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی با عنوان All-in-One WP Migration در پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه برون ریزی اطلاعات سایتتان منتقل می شوید.

این مطلب را از دست ندهید :
افزودن کپچا به فرم تماس 7 با افزونه Really Simple CAPTCHA
برون بری اطلاعات وب سایت وردپرسی
برون بری اطلاعات وردپرس

در این صفحه می توانید اطلاعات سایت مبدا و سایت مقصد را برای دریافت فایل برون بری از وب سایت وردپرسی خودتان وارد نمایید.

در قسمت یافتن آدرس دامنه خود و در قسمت جایگزین با نام دامنه ای که قصد دارید در آن اقدام به انتقال سایت وردپرسی کنیدف وارد نمایید.

با کلیک روی دکمه افزودن می توانید برای دامنه های دیگری نیز فایل برون بری تهیه کنید و در گزینه های بیشتر می توانید امکان تهیه فایل برون بری از بخش های مختلف را سفارشی سازی کنید.

در نهایت با کلیک روی برون ریزی به می توانید فرمت دلخواه را برای دریافت فایل برون بری انتخاب کرده و از وب سایتتان یک فایل خروجی برای انتقال سایت وردپرسی دریافت کنید.

انتقال اطلاعات یک سایت در وردپرس
درون ریزی اطلاعات سایت به وردپرس

در منوی درون ریزی می توانید در وب سایت مقصد فایل خروجی که پیش از این تهیه کرده اید را، وارد نمایید.

با کلیک روی دکمه درون ریزی از فایل برون بری شده را آپلود کنید و وب سایت وردپرسی خود را به مسیر جدید منتقل نمایید.

اگر حجم فایل شما بیشتر از ۱۲۸ مگابات است، با کمک آموزش نحوه افزایش حجم آپلود در وردپرس می توانید میزان حجم آپلود در وب سایتتان را افزایش دهید.

با کمک افزونه All-in-One WP Migration تنها با دو کلیک می توانید اقدام به انتقال سایت وردپرسی خود بکنید.

بک آپ با All-in-One WP Migration
پشتیبان گیری از وردپرس با افزونه All-in-One WP Migration

چنانچه بخواهید به کمک این افزونه از وب سایتتان فایل پشتیبان نیز تهیه کنید، به زیرمنوی پشتیبان گیری رفته و روی ایجاد فایل پشتیبان کلیک کنید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن