اخبار وردپرس نارنجی

گزارش اتوکام ۲۰۱۹ با حضور استارتاپ وردپرس نارنجی

امسال در آبان ماه ۱۳۹۸ وردپرس نارنجی در اتوکام ۲۰۱۹ حضور داشت تا بتواند خدمات وردپرس و دوره های آموزشی خود را به تمامی شرکت کنندگان نمایشگاه معرفی نماید؛ در ادامه گزارش اتوکام ۲۰۱۹ را ارائه می دهم.

این نمایشگاه در ۵ روز پیاپی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد و تیم وردپرس نارنجی سعی داشت هر روز از اولین ساعات بازگشایی نمایشگاه تا آخرین ساعات در خدمت مراجعین عزیز باشد.

کانتر وردپرس نارنجی در سالن میرداماد و در بخش فرصت های ۲۰۱۹ قرار داشت و روزانه بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر بازدید کننده را به سمت خود جذب می کرد.

مطابق با گزارش اتوکام ۲۰۱۹ ، وردپرس نارنجی توانست با استارتاپ ها و کسب و کارهای موفق در حوزه های مختلف که در نمایشگاه حضور داشتند نیز صحبت کرده و این صحبت ها آغازی برای شروع همکاری با این استارتاپ ها و کسب و کارها خواهد بود.

کسب و کارهایی مانند ایران سرور و استارتاپ های مانند ویرگول از جمله مواردی هستند که از طرف تیم وردپرس نارنجی برای همکاری های بعدی با آن ها صحبت شد.

علاوه بر این در نمایشگاه افراد شاخص جامعه اصفهان از جمله شهردار محترم اصفهان، جناب آقای اطرج (رئیس نظام صنفی اصفهان)، آقای امیر ناظمی (معاون وزیر ارتباطات) و… را ملاقات کردیم و این فرصتی ناب برای ما محسوب می شد.

به طور کلی حضور در سالن فرصت های ۲۰۱۹ برای ما خالی از لطف نبوده و سعی داریم از این به بعد در چنین رویدادهایی بیشتر شرکت کنیم و بتوانیم افراد بیشتری را با حوزه کاری خود آشنا سازیم.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن