اخبار وردپرس نارنجی

گزارش اتوکام 2019 با حضور استارتاپ وردپرس نارنجی

امسال در آبان ماه 1398 وردپرس نارنجی در اتوکام 2019 حضور داشت تا بتواند خدمات وردپرس و دوره های آموزشی خود را به تمامی شرکت کنندگان نمایشگاه معرفی نماید؛ در ادامه گزارش اتوکام 2019 را ارائه می دهم.

این نمایشگاه در 5 روز پیاپی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد و تیم وردپرس نارنجی سعی داشت هر روز از اولین ساعات بازگشایی نمایشگاه تا آخرین ساعات در خدمت مراجعین عزیز باشد.

کانتر وردپرس نارنجی در سالن میرداماد و در بخش فرصت های 2019 قرار داشت و روزانه بین 150 تا 200 نفر بازدید کننده را به سمت خود جذب می کرد.

مطابق با گزارش اتوکام 2019 ، وردپرس نارنجی توانست با استارتاپ ها و کسب و کارهای موفق در حوزه های مختلف که در نمایشگاه حضور داشتند نیز صحبت کرده و این صحبت ها آغازی برای شروع همکاری با این استارتاپ ها و کسب و کارها خواهد بود.

کسب و کارهایی مانند ایران سرور و استارتاپ های مانند ویرگول از جمله مواردی هستند که از طرف تیم وردپرس نارنجی برای همکاری های بعدی با آن ها صحبت شد.

علاوه بر این در نمایشگاه افراد شاخص جامعه اصفهان از جمله شهردار محترم اصفهان، جناب آقای اطرج (رئیس نظام صنفی اصفهان)، آقای امیر ناظمی (معاون وزیر ارتباطات) و… را ملاقات کردیم و این فرصتی ناب برای ما محسوب می شد.

به طور کلی حضور در سالن فرصت های 2019 برای ما خالی از لطف نبوده و سعی داریم از این به بعد در چنین رویدادهایی بیشتر شرکت کنیم و بتوانیم افراد بیشتری را با حوزه کاری خود آشنا سازیم.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وردپرس نارنجی در جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کرده است.به این وب سایت رای دهید
+
بستن