اخبار وردپرس نارنجی

امسال در اتوکام ۲۰۱۹ منتظر حضور شما همراهان گرامی هستیم!

نمایشگاه اتوکام هر ساله در روزهای آخر آبان ماه و اوایل آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های اصفهان برگزار می شود. امسال در اتوکام ۲۰۱۹ تیم وردپرس نارنجی نیز حضور خواهد داشت.

قرار است که بیست و پنجمین دوره از دوره های نمایشگاه های اتوکام، فردا مورخ ۸ ام آبان ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شود.

تیم وردپرس نارنجی نیز امسال افتخار این را دارد که در این نمایشگاه حضور داشته و به استقبال شما مهمانان عزیز بیاید. فردا منظر حضور گرمتان هستیم.

در اتوکام ۲۰۱۹ چه خبر خواهد بود؟

نمایشگاه اتوکام محلی برای ارائه خدمات، آموزش ها و پژوهش ها در حوزه نرم افزار، آی تی، سخت افزار، کسب و کارهای مجازی، تجهیزات، خدمات رایانه و دیجیتال است. این نمایشگاه بعد از الکامپ بزرگترین رویداد کشوری محسوب می شود.

نمایشگاه اتوکام از ۸ آبان ماه تا ۱۲ آبان از ساعت ۱۰ الی ۱۹ به سرپرستی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برپا خواهد بود.

بنر وردپرس نارنجی در اتوکام 2019
وردپرس نارنجی نیز در اتوکام امسال حضور دارد

وردپرس نارنجی نیز در این نمایشگاه حضور دارد تا بتواند استارتاپ و خدمات خود را به شرکت کنندگان عرضه نماید. در اتوکام ۲۰۱۹ منتظر حضور گرمتان هستیم.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن