افزونه های وردپرسایزی دیجیتال دانلود

پرداخت آنلاین در EDD با افزونه درگاه پرداخت بانک ملت

برای فروش فایل در وردپرس یکی از بهترین افزونه ها، افزونه دانلود به ازای پرداخت یا EDD می باشد. اگر از این افزونه برای فروش فایل استفاده می کنید، افزونه درگاه پرداخت بانک ملت می تواند برای دریافت وجه به شما کمک کند.

همانطور که قبلا در آموزش انواع درگاه های پرداخت توضیح دادم، دو نوع درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم وجود دارند. درگاه پرداخت بانک ملت از نوع مستقیم است و برای استفاده از آن نیاز به دریافت ای نماد می باشد.

در این آموزش از وردپرس نارنجی نحوه استفاده از افزونه درگاه پرداخت بانک ملت را برای فروشگاه EDD آموزش خواهم داد.

پرداخت آنلاین در EDD با درگاه پرداخت بانک ملت

این افزونه که یکی از افزونه های ایرانی ثبت شده در مخزن وردپرس می باشد، تا کنون با بیش از ۴۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۴ را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای راه اندازی درگاه پرداخت ملت در فروشگاه دانلود به ازای پرداخت خود، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه درگاه پرداخت بانک ملت

پس از نصب و فعال سازی این افزونه، برای استفاده از آن در EDD به منوی دانلود ها >> پیکربندی رفته و در تب درگاه های پرداخت ابتدا درگاه بانک ملت را انتخاب نمایید و سپس در تنظیمات درگاه اطلاعاتی که از بانک دریافت کرده اید را وارد نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
نمایش نمایندگی های شرکت در وردپرس با افزونه Iran agency map
تنظیمات افزونه درگاه پرداخت بانک ملت
تنظیمات افزونه

با این عمل افزونه درگاه پرداخت بانک ملت، فروشگاه فایل شما را به حساب بانکیتان متصل خواهد کرد و از این به بعد کاربران می توانند پرداخت های خود را از طریق این درگاه انجام دهند.

اکنون در کنار سایر درگاه های پرداخت فعال روی وب سایتتان، می توانید برای فروش محصولات دیجیتالی از درگاه پرداخت بانک ملت نیز استفاده کنید.

برچسب ها

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن