افزونه های وردپرس

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس با افزونه Better Notifications for WP

وقتی کاربر جدیدی به عضویت وب سایت وردپرسی در می آید، ایمیلی برای وی ارسال می شود که حاوی لینکی برای ایجاد پسورد جدید است اما این ایمیل هیچ اطلاعات دیگری را در اختیار کاربر قرار نمی دهد؛ به همین دلیل اگر امکان ثبت نام را در سایت وردپرسی خود فعال کرده اید، بهتر است با ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس نحوه کار کرد با سایتتان را به کاربران در مرحله اول آموزش دهید.

اگر یک وب سایت عضویت دارید احتمالا دوست دارید به کاربرهای جدید یاد بدهید که چگونه پلن های عضویت خود را انتخاب کنند؛ اگر وب سایت فروشگاهی دارید برای پر کردن اطلاعات کاربری نظیر آدرس محل سکونت نیاز دارید تا کاربران را تشویق کنید تمام اطلاعات خود را پر کنند و در نهایت اگر وب سایتی چند نویسنده دارید، باز هم بهتر است به کاربران جدید نحوه ایجاد مقاله، نوشتن بیوی خودشان و نحوه کار کردن با سیستم را آموزش دهید؛ تمام این موارد می تواند در ایمیل خوش آمدگویی قرار گیرد.

در این آموزش از وردپرس نارنجی قصد دارم نحوه ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس را آموزش دهم تا بتوانید برای مواردی مانند آنچه مثال زدم از آن استفاده کنید.

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس

افزونه ای که در این آموزش برای ایجاد و ارسال ایمیل خوش آمد سفارشی سازی شده معرفی می کنم، با عنوان Better Notifications for WP در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای افزودنی های تجاری نیز می باشد، تا کنون با بیش از ۲۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۸ را از کاربران خود به دست بیاورد.

این مطلب را از دست ندهید :
فارسی سازی المنتور با افزونه Persian Elementor

برای ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Better Notifications for WP

پس از نصب و فعال سازی افزونه منوی جدیدی با عنوان Notifications در پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که برای ایجاد ایمیل خوش آمد سفارشی خود، باید به زیرمنوی Add New بروید.

افزودن ایمل خوش آمدگویی
افزودن ایمیل سفارشی

در این صفحه ابتدا یک عنوان مناسب برای تشخیص این ایمیل از سایر ایمل ها وارد کنید و سپس ایمیل خوش آمدگویی خود را به ترتیب زیر سفارشی سازی کنید.

Notification For: دقت کنید که برای ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس حتما در این گزینه مقدار New User Registration – For User را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه بسیاری از فیلدهای اضافی که برای ارسال ایمیل به نقش کاربری مدیریت است حذف می شود.

Email Formatting: در این گزینه فرمت دلخواه را برای ایمیل خود انتخاب کنید.

Subject: در این گزینه عنوان ایمیل ارسالی را وارد نمایید.

Message Body: در نهایت در این بخش متن مورد نظر خودتان را برای ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس وارد کنید.

Save Notification: در این بخش که در سمت چپ قرار دارد، گزینه Notification Enabled را انخاب کرده و روی Save کلیک کنید.

تست ارسال ایمیل
ارسال ایمیل

پس از ذخیره ایمیل سفارشی دقت کنید که حتما دکمه Send Me a Test Email را برای اطمینان از ارسال درست ایمیل فشار دهید. اگر ایمیلی برای شما ارسال نشد لطفا با کمک افزونه SMTP مشکلات را برطرف کنید و یا از هاستینگ خود برای برطرف سازی مشکلات کمک بخواهید.

این مطلب را از دست ندهید :
ایجاد لودینگ در وردپرس با افزونه Loading Page
تمام اعلان های ساخته شده
تمام اعلان ها

در منوی Notifications >> All Notifications می توانید ایمیل های ساخته شده را مشاهده و ویرایش کنید و در زیرمنوی Settings می توانید به تنظیمات افزونه بپردازید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن