افزونه های وردپرس

افزودن ویرایشگر دیداری به ابزارک ها در وردپرس با افزونه Black Studio TinyMCE Widget

با افزودن ویرایشگر دیداری به ابزارک ها در وردپرس می توانید در بخش ابزارک های وب سایت خود نیز متن های زیبا بدون استفاده از کدنویسی ایجاد نمایید.

همانطور که می دانید امکان استفاده از ویرایشگر در بخش ابزارک های وردپرس وجود نخواهد داشت و برای ایجاد نوشته ها با رنگبندی و اندازه های مختلف در این بخش باید از کدهای html و css استفاده کنید.

اما با افزونه ای که در این آموزش از وردپرس نارنجی معرفی می کنم، می توانید با افزودن ویرایشگر دیداری به ابزارک ها در وردپرس، بدون استفاده از کدنویسی نوشته های دلخواهتان را ایجاد کنید.

افزودن ویرایشگر دیداری به ابزارک ها در وردپرس

افزونه ای که در این آموزش برای افزودن ویژگی های ویرایشگر دیداری به بخش ابزارک ها یا ویجت های وردپرس معرفی می کنم، با عنوان Black Studio TinyMCE Widget در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۸۰۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۸ را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای افزودن ویرایشگر دیداری به ابزارک های وردپرس، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس آن را روی وب سایت خود نصب و فعال کنید.

دانلود افزونه Black Studio TinyMCE Widget

پس از نصب و فعال سازی افزونه هیچ منو یا زیرمنوی خاصی برای تنظیمات آن به پیشخوان وب سایت شما اضافه نخواهد شد.

اکنون برای استفاده از ویرایشگر دیداری خود به منوی نمایش >> ابزارک ها رفته و ابزارک جدید خود با عنوان ویرایشگر دیداری را به محل دلخواهتان اضافه نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
نمایش آمار بازدید مطالب وردپرس با افزونه WP PostViews
افزودن ویرایشگر دیداری
ابزارک ویرایشگر دیداری

همانطور که مشاهده می کنید این افزونه با افزودن ویرایشگر دیداری به ابزارک ها به شما امکان را داده است تا دقیقا مانند افزودن برگه و یا نوشته، متن های مختلف را با رنگبندی و ترازبندی دلخواهتان در بخش سایدبار سایتتان اضافه کنید.

استفاده از افزونه Black Studio TinyMCE Widget
ویرایشگر دیداری در سایدبار

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، با افزودن ویرایشگر دیداری به ابزارک ها در وردپرس به راحتی می توانید در سایدبار وب سایتتان محتواهای شخصی سازی شده بدون استفاده از کد نویسی را لحاظ کنید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن