کدهای وردپرس

آموزش استایل دهی به گراواتار در دیدگاه های وردپرس

بخش دیدگاه ها یکی از بخش های مهم در وب سایت ها علی الخصوص وب سایت های محتوا محور است. با استایل دهی به گراواتار در دیدگاه های خود می توانید تصاویر بهتری از ارائه دهنده گان نظرات نمایش دهید.

قبلا در آموزش های مختلف در مورد نحوه ایجاد گراواتار، نحوه افزودن عکس پروفایل و روش های مختلف نمایش دادن عکس پروفایل صحبت کرده بودم.

اما در این آموزش از وردپرس نارنجی بدون افزونه و تنها با کدنویسی به شما یاد میدهم که چگونه با استایل دهی به گراواتار در دیدگاه های خود بتوانید این بخش را زیباتر کنید.

استایل دهی به گراواتار در دیدگاه های وردپرس

برای اینکه بتوانید استایل گراواتار وب سایت خود را دیدگاه ها تغییر دهید، باید قبل از هر چیز کلاس های CSS استفاده شده در استایل گراواتار خود را پیدا کنید.

برای این منظور می توانید از ابزار Inspect مرورگر خود استفاده نمایید. به یکی از نوشته های خود که دارای دیدگاه است رفته و با کلیک راست روی یکی از گراواتارها گزینه Inspect را انتخاب کنید.

ابزار inspect
مشاهده کدهای CSS

همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید، کلاس CSS گراواتار avatar می باشد، پس برای استایل دهی به گراواتار در دیدگاه های وردپرس باید تغییرات را از طریق این کلاس اعمال نمایید.

قبل از انجام سایر تغییرات حتما از وب سایت خود یک فایل پشتیبان تهیه نمایید و سپس به هاست خود رفته و در مسیر نصب وردپرس به آدرس wp-content/themes بروید.

در این مسیر پوشه هم نام با قالب نصبی خود را باز کرده و سپس فایل style.css را در این پوشه ویرایش نمایید. برای استایل دهی به گراواتار در دیدگاه های وردپرس می توانید از قطعه کد زیر در این فایل استفاده نمایید.

.avatar {
border-radius: 50%;
-moz-border-radius: 50%;
-webkit-border-radius: 50%;
}

اگر کلاس گراواتار استفاده شده که در مرحله قبل پیدا کردیم چیز دیگری به غیر از avatar، نام آن را به جای avatar در قطعه کد بالا قرار دهید.

این مطلب را از دست ندهید :
حل مشکل کار نکردن دکمه افزودن پرونده چند رسانه ای در وردپرس

اکنون با استایل دهی به گراواتار در دیدگاه های وردپرس می توانید هر تغییر دلخواه خود را به تصاویر گراواتار خود در اندازه و نوه نمایش بدهید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن