آموزش های وردپرس

تغییر متن ادامه مطلب در وردپرس

همانطور که قلا نیز گفتیم، در وردپرس می توانید از دکمه ادامه مطلب استفاده نمایید. در وردپرس می توانید اقدام به تغییر متن ادامه مطلب در وبسایت خود کنید.

معمولا دکمه ادامه مطلب در قالب های مختلف با عنوان هایی نظیر ادامه مطلب، ادامه نوشته و یا بیشتر بخوانید نمایان می شوند. اما آیا می توانید متن دلخواه خود را به عنوان متن نمایان شده روی دکمه ادامه نوشته قرار دهید؟

در این آموزش از وردپرس نارنجی، به راحتی و با تغییر کد یاد میگیریم که چگونه بتوانیم اقدام به تغییر متن ادامه مطلب در وردپرس کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

تغییر متن ادامه مطلب در وردپرس

برای تغییر متن ادامه مطلب در وردپرس، باید در کدهای فایل index.php  و یا functions.php تغییرات را ایجاد نمایید. پس همانطور که همیشه تاکید می کنیم، قبل از انجام هر گونه تغییری حتما از وبسایت خود فایل پشتیبان تهیه نمایید.

برای تغییر متن دکمه ادامه مطلب به متن دلخواه خود از طریق پیشخوان سایت، به منوی نمایش >> ویرایشگر رفته و فایل index.php مربوط به قالب اصلی سایتتان را ویرایش نمایید.

چنانچه در پیشخوان خود به این مسیر دسترسی ندارید، می توانید از طریق هاستتان و در مسیر نصب وردپرس به مسیر wp-content/themes/yourtheme رفته و فایل index.php را ویرایش نمایید. در این فایل به دنبال قطعه کد زیر بگردید.

<?php the_content(); ?>

به جای قطعه کد بالا، کد زیر را قرار دهید. در این کد به جای عبارت ادامه مطلب، می توانید متن دلخواه خود را برای تغییر متن ادامه مطلب قرار دهید.

<?php the_content(' مطلب &raquo;'); ?>

چنانچه در فایل index.php قالب سایتتان قطعه کد فوق را نیافتید، می توانید اقدام به ویرایش فایل function.php قالب نمایید و قطعه کد زیر را در جای مناسبی از آن قرار دهید.

function childtheme_more_text($content) {
         $content = 'ادامه مطلب';
         return $content;
}
add_filter('more_text', 'childtheme_more_text');

همانطور که می دانید، فایل function.php را می توانید در منوی نمایش >> ویرایشگر در پیشخوان ویرایش کرده و یا در مسیر نصب وردپرس در هاست و در مسیر wp-content/themes/yourtheme آن را ویرایش نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
غیرفعال کردن SSL وردپرس

اکنون در نوشته های خود بعد از متن چکیده، خواهید دید که متن دلخواه شما برای دکمه ادامه مطلب قرار گرفته است.

همانطور که مشاهده کردید با اضافه کردن تنها یک قطعه کد توانستیم اقدام به تغییر متن ادامه مطلب در وردپرس کنیم. چنانچه شما نیز با روش های منحصر بفرد دیگری متن دکمه ادامه مطالب را در وردپرس تغییر داده اید، روش خود را با ما در وردپرس نارنجی در میان بگذارید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن