آموزش های وردپرس

آموزش نحوه تغییر نام نویسنده هنگام نمایش در پست ها

هنگام نصب وردپرس از شما درخواست می شود که یک نام کاربری برای خود انتخاب و وارد نمایید، این نام کاربری در وب سایت شما و در کنار مطالب شما نمایش داده می شود. با تغییر نام نویسنده می توانید نحوه نمایش نام خود را تغییر دهید و از نمایش نام کاربری خود جلوگیری کنید.

حتما شما هم تمایل دارید مانند آنچه در وردپرس نارنجی مشاهده می کنید، در زیر نوشته های خود نام و نام خانوادگی تان را به صورت کامل نمایش دهید.

به طور پیش فرض و پس از نصب وردپرس همانطور که قبل تر هم گفتم، تنها نام کاربری شما نمایش داده می شود. برای تغییر نام نویسنده ادامه این آموزش از وردپرس نارنجی را دنبال کنید.

نحوه تغییر نام نویسنده هنگام نمایش در پست ها

همانطور که در پست های مختلف مشاهده می کنید، همچنین در پایان این نوشته نیز خواهید دید، نام کامل نویسنده به جای نام کاربری نمایش داده می شود.

نمایش نام کامل نویسنده در نوشته ها
نمایش نام نویسنده به جای نام کاربری

به احتمال زیاد شما در پایان نوشته های خود و همچنین در پیشخوان خود به جای نام کاملتان، نام کاربری را مشاهده خواهید کرد. اما برای تغییری نام نویسنده چه راهکاری وجود دارد؟

پروفایل شما در وردپرس
ویرایش پروفایل

برای این منظور به پیشخوان خود رفته و به منوی کاربران >> شناسنامه شما بروید و یا همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، از سمت چپ روی لینک ویرایش شناسنامه من کلیک کنید.

در این صفحه گزینه ای برای وارد کردن نام و نام خانوادگی وجود دارد، ابتدا در این دو گزینه نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.

این مطلب را از دست ندهید :
آموزش نوفالو کردن لینک های خارجی در وردپرس
تغییر نام
تغییر نام نویسنده در وردپرس

اکنون برای تغییر نام نویسنده هنگام نمایش در پست ها، در گزینه نمایش عمومی نام، به جای نام کاربری نحوه نمایش دلخواه خود را انتخاب کنید.

شما همچنین در این صفحه می توانید در گزینه زندگی نامه توضیحاتی در رابطه با نویسنده را ارائه دهید تا علاوه بر تغییر نام نویسنده هنگام نمایش در پست ها، توضیحاتی درباره نویسنده نیز ارائه دهید تا کاربران بتوانند بهتر با نوشته های شما ارتباط برقرار کنند.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن