افزونه های وردپرس

ارسال فایل در نظرات توسط کاربران با افزونه Comment Attachment

بسیاری از سایت ها علی الخصوص سایتهای آموزشی نیازمند ارسال فایل در نظرات هستند تا کاربران بتوانند مشکل یا سوال خود را به راحتی در بخش نظرات با شما در میان بگذارند.

به طور پیش فرض در وردپرس امکان ارسال فایل در نظرات وجود ندارد و کاربران باید مشکلات و نظرات خود را تنها با توضیحاتی که ارائه می دهند با شما در میان بگذارند. اما اگر سوال کاربر در قالب توضیحات نگنجد چه خواهد شد؟

در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ای کاربردی را معرفی می کنم که به شما کمک می کند امکان ارسال انواع فایل ها را در بخش کامنت ها برای کاربران خود فراهم کنید.

ارسال فایل در نظرات توسط کاربران

افزونه ای که در این آموزش برای ارسال فایل در بخش کامنت های وردپرس معرفی می کنیم، با عنوان Comment Attachment در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۵.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۵ را از کاربران خود به دست بیاورد. برای ایجاد امکان ارسال فایل در نظرات با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن در وبسایت خود نمایید.

دانلود افزونه Comment Attachment

پس از نصب و فعالسازی افزونه به منوی تنظیمات >> گفتگو بروید تا در بخش Comment Attachment بتوانید تنظیمات دلخواه خود را ایجاد نمایید.

تنظیمات Comment Attachment
تنظیمات افزونه

Display attachment field: در این گزینه میتوانید مکان دلخواهی را برای نمایش فیلد ارسال فایل در نظرات انتخاب کنید.

این مطلب را از دست ندهید :
افزودن امکانات جدید به گوتنبرگ با افزونه Advanced Gutenberg

Attachment field title: در این گزینه عنوان دلخواه خود را برای فیلد ارسال فایل در نظرات وردپرس وارد نمایید.

Maxium file size: با استفاده از این گزینه میتوانید حداکثر حجم فایل برای ارسال در قسمت نظرات را بر حسب مگابایت تعیین کنید.

Is attachment required?: چنانچه این گزینه را فعال کنید، ارسال فایل در بخش کامنت ها اجباری خواهد بود.

Attach attachment with current post?: با فعال کردن این گزینه فایلی کا کاربران ارسال می کنند به عنوان فایل آپلود شده در نوشته مورد نظر نمایش داده میشود و در صفحه ویرایش نوشته در بخش فایل‌های آپلود شده به راحتی به آن دسترسی خواهید داشت.

Text before attachment in a comment: متن مورد نظر برای نمایش قبل از انتخاب فایل برای ارسال در نظرات را در این گزینه وارد کنید.

Position of attchment in comment text: از این گزینه موقعیت دلخواه خود را برای متن ارسال فایل در فرم دیدگاه ها وارد کنید.

Make attachment in comment a link?: با فعال کردن این گزینه امکان دسترسی به فایل مورد نظر در بخش نظرات فعال شده و با کلیک روی عنوان فایل کاربران به لینک فایل آپلود شده دسترسی خواهند داشت.

Show image thumbnail?: با فعال کردن این گزینه اگر فایلی که کاربر آپلود کرده است به صورت تصویری باشد، پیش نمایشی از آن نمایش داده خواهد شد. از بخش Image attachment size in comment میتوانید اندازه تصویر پیش نمایش را تعیین کنید.

Try to embed audio/video player?: با فعال شدن این گزینه، در صورتی که فایل ارسال شده به صورت ویدئو یا فایل صوتی باشد، نسخه Embed شده آن نمایش داده خواهد شد.

این مطلب را از دست ندهید :
استفاده از آیکون های سفارشی در المنتور با افزونه Custom Icons for Elementor

Delete attachment upon comment deletition?: در صورت فعال کردن این گزینه هرگاه دیدگاهی حذف شود، فایل ارسال شده در ان نیز از رسانه وردپرس حذف می شود.

 Allowed File Types : در این بخش هر نوع فرمتی را که می خواهید هنگام ارسال فایل در نظرات در دسترس کاربران برای آپلود قرار بگیرد، انتخاب کنید.

ارسال فایل در نظرات وردپرس
ایجاد امکان آپلود فایل در نظرات

اکنون چنانچه به صفحه یکی از نوشته های خود در وردپرس مراجعه نمایید خواهید دید که در قسمت ارسال نظران دکمه ای برای ارسال فایل ایجاد شده است.

مدیریت فایل های آپلود شده در کامنت ها
مدیریت فایل های آپلود شده در نظرات

پس از ارسال فایل در نظرات، می توانید در مدیریت دیدگاه های وردپرس به مدیریت فایل های ارسالی توسط کاربران بپردازید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن