افزونه های وردپرس

ایجاد فرم تماس با ما در سایدبار وردپرس با افزونه Contact Widgets

پیش از این در مورد افزونه های مختلف برای ایجاد فرم های تماس با ما در وردپرس صحبت کردیم. اما آیا می دانید می توانید فرم تماس با ما در سایدبار وردپرس نیز ایجاد کنید؟

بسیاری از وب سایت ها بنا به موقعیت کاری خود و مراحل ورود کاربران به سایتشان، تمایل دارند به جای ساخت صفحات تماس با ما، فرم تماس با ما را در سایدبار خود قرار دهند.

البته با استفاده از شورت کدهایی که سایر افزونه ها در اختیار شما قرار می دهند نیز می توانید فرم تماس با ما را در سایدبار خود قرار خود و در ابزارک کد قرار دهید.

اما در این آموزش از وردپرس نارنجی قصد داریم افزونه ای برای ایجاد و قرار دادن فرم تماس با ما در سایدبار وردپرس معرفی کنیم.

ایجاد فرم تماس با ما در سایدبار وردپرس

افزونه ای که در این آموزش برای ایجاد فرم تماس با ما و قرار دادن آن در ستون های کناری وب سایت معرفی می کنیم، با عنوان Contact Widgets در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از۶۰۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۶ را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای ایجاد فرم تماس با ما در سایدبار وب سایت خود، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود کنید.

دانلود افزونه Contact Widgets

پس از نصب و فعال سازی افزونه هیچ تنظیمات خاصی برای آن فعال نخواهد شد، با رفتن به منوی نمایش >> ابزارک ها خواهید دید که ابزارک جدیدی با عنوان Contact Details به ابزارک های موجود اضافه شده است.

این مطلب را از دست ندهید :
استایل دهی به فرم تماس 7
اطلاعات تماس با ما در ستون های کناری
افزودن اطلاعات تماس با ما در سایدبار وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، می توانید این ابزارک را در ناحیه دلخواه خود قرار داده و مطابق با آنچه که در ادامه توضیح می دهیم اطلاعات خود را در آن وارد نمایید.

Title: عنوان دلخواه خود را برای این ابزارک در این گزینه وارد کنید.

Email: در این فیلد ایمیل خود را وارد کنید.

Phone: در این زینه شماره تماس خود را وارد نمایید.

Fax: در این گزینه شماره فکس خود را وارد کنید.

Address: در این گزینه نیز آدرس خود را وارد کنید تا در بخش اطلاعات تماس نمایش داده شود.

Display labels: با فعال کردن این گزینه، هنگام نمایش فرم تماس با ما در سایدبار صفحاتتان، برچسب گزینه های مختلف را مشاهده خواهید کرد.

Display map of address: با فعال کردن این گزینه نیز هم آدرس و هم نقشه آدرس در فرم تماس با ما نمایش داده خواهد شد.

پیش نمایش استفاده از افزونه Contact Widgets
نمایش اطلاعات تماس در سایدبار وردپرس

اکنون چنانچه به صفحه ای ابزارک را در آن قرار داده اید مراجعه نمایید، خواهید دید که اطلاعات تماس شما در ابزارک مانند تصویر بالا نمایش داده شده است.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن