افزونه های وردپرس

نحوه تبدیل آسان واحد ریال به تومان در EDD با افزونه Conversion of Rial to Toman

افزونه Easy Digital Downloads یکی از افزونه های محبوب برای راه اندازی فروشگاه فایل است. اما علی رغم عدم وجود واحد ارزی تومان در این افزونه، می توانید با کمک افزونه Conversion of Rial to Toman به راحتی واحد ارزی خود را به تومان تبدیل کنید.

قبلا در مورد نحوه تبدیل ریال به تومان در EDD توضیح داده بودم و همانطور که می دانید در افزونه EDD تنها واحد ارزی ریال وجود دارد.

پیش از این دو روش استفاده از توابع و همچنین افزونه ای محبوب را برای این حالت معرفی کرده بودم، اما در این آموزش از وردپرس نارنجی قصد دارم افزونه ایرانی را برای تبذیل واحد ریال به تومان در EDD معرفی کنم.

افزونه Conversion of Rial to Toman

این افزونه یکی دیگر از افزونه های ایرانی ثبت شده در مخزن وردپرس می باشد که به راحتی امکان تبدیل ریال به تومان را برای شما فراهم می کند.

با اینکه این افزونه مدت کمی است که منتشر شده است، با بیش از ۲۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۵ ستاره کامل را از کاربران خود به دست بیاورد.

در واقع با کمک این افزونه، به راحتی و بدون نیاز به انجام هیچ تنظیمات اضافی، ارز ریال در EDD به تومان تبدیل می شود.

پس برای تبدیل واحد ریال به تومان، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Conversion of Rial to Toman

این مطلب را از دست ندهید :
ارسال با الوپیک در ووکامرس با افزونه Alopeyk WooCommerce Shipping

همانطور که پیش از این نیز توضیح دادم، با نصب این افزونه نیاز به انجام هیچ تنظیمات خاصی وجود ندارد و هیچ منوی جدیدی به پیشخوان وب سایت شما اضافه نمی شود.

پیش نمایش افزونه
تبدیل ریال به تومان در edd

توجه کنید که Conversion of Rial to Toman تنها واحدهای ریال را در بخش جلویی فروشگاه به تومان تبدیل می کند و در پیشخوان وردپرس همچنان باید از واحد ریال استفاده کنید.

تمام محصولات قبلی که در فروشگاه خود اضافه کرده بودید نیز شامل این تغییر شده در نمای ظاهری و زمانی که به کاربر نمایش داده می شوند، به تومان تبدیل خواهند شد.

برچسب ها

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن