افزونه های وردپرس

مخفی کردن اعلانات وردپرس با افزونه Disable admin notices individually

در وردپرس با هر به روزرسانی یا هر تنظیماتی که انجام نشده اند، یک اعلان را مشاهده خواهید کرد، گاهی این اعلانات حواس پرتی ایجاد می کنند و موجب دردسر می شوند. با مخفی کردن اعلانات وردپرس می توانید دردسرهای این پیام ها را از بین ببرید.

نمایش این اعلانات به خودی خود خوب هستند و شما را از وقایع پیش رو مانند به روزرسانی ها مطلع می کنند. اما گاهی نمایش تمام این اعلانات در پیشخوان و در محل نوشتن پست و یا انجام سایر تنظیمات، مرکز توجه ما را تغییر می دهد.

در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ای را معرفی می کنم مه به کمک آن می توانید با مخفی کردن اعلانات وردپرس از این گونه حواس پرتی ها بپرهیزید.

مخفی کردن اعلانات وردپرس

افزونه ای که در این آموزش برای عدم نمایش اعلانات در پیشخوان وردپرس معرفی می کنم، با عنوان Disable admin notices individually در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه دارای دو نسخه مختلف رایگان می باشد که نسخه دوم را می توانید از وب سایت سازنده افزونه به آدرس clearfy.pro و به رایگان دانلود نمایید.

اما افزونه ثبت شده در مخزن وردپرس تا کنون با بیش از 30.000 نصب فعال توانسته است امتیاز 4.9 را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای مخفی کردن اعلانات وردپرس، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
قرار دادن تبلیغ در نوشته ها با افزونه Insert Post Ads

دانلود افزونه Disable admin notices individually

پس از نصب و فعال سازی افزونه زیرمنویی با عنوان Hide admin notices در تنظیمات پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه هدایت می شوید.

تنظیمات Disable admin notices individually
تنظیمات افزونه

همانطور که مشاهده می کنید این افزونه در تنظیمات خود دارای دو تب مختلف می باشد، در تب Hide admin notices می توانید افزونه را پیکربندی کنید، برای مدیریت نیز افزونه را فعال کنید و یا فقط برای برخی اعلانات کار مخفی کردن را انجام دهید.

ویز
ویزگی های بیشتر

در تب More features نیز می توانید ویژگی هایی که در صورت دانلود افزونه Disable admin notices individually از وب سایت سازنده در اختیار شما قرار می گیرد را مشاهده نمایید.

پیش نمایش افزونه
پیش نمایش مخفی کننده اعلانات وردپرس

اکنون مانند تصویر بالا اعلانات پیشخوان مخفی شده و دیگر برای شما حواس پرتی ایجاد نخواهند کرد.

پیش نمایش Disable admin notices individually
پیش افزونه

همچنین مانند تصویر بالا می توانید برای مخفی کردن اعلانات وردپرس از حالت دائمی استفاده کنید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وردپرس نارنجی در جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کرده است.به این وب سایت رای دهید
+
بستن