ایزی دیجیتال دانلود

دانلود مستقیم فایل های رایگان در edd با افزونه Easy Digital Downloads Free Link

یکی از ویزگی های مهم افزونه Easy Digital Downloads، سریع و راحت کردن فروش محصولات دانلودی می باشد. اما برای دانلود مستقیم فایل های رایگان در edd راه حل سریعی وجود ندارد.

فایل های دانلودی رایگان در edd معمولا با هزینه صفر به وجود می آیند، اما روند خرید این فایل ها نیز مانند سایر فایل های هزینه دار خواهد بود.

اگر تمایل دارید کاربران برای دریافت فایل های رایگان شما بتوانند با سرعت بیشتری پیش بروند، ادامه این آموزش از وردپرس نارنجی را دنبال نمایید.

دانلود مستقیم فایل های رایگان در edd

افزونه ای که در آموزش برای دانلود مستقیم فایل های دانلودی معرفی می کنم، با عنوان Easy Digital Downloads Free Link در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۱.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۵ ستاره کامل را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای دانلود مستقیم فایل رایگان در edd به کمک این افزونه، با کلیک روی دکمه زیر آن را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Easy Digital Downloads Free Link

پس از نصب و فعال سازی افزونه منوی جدیدی به پیشخوان شما اضافه نمی شود و تنها باید عنوان مناسب را برای دکمه دانلود مستیم فایل های رایگان خود وارد نمایید.

پس برای این منظور به منوی دانلود ها >> پیکربندی رفته و سپس به تب افزودنی ها بروید.

تنظیمات Easy Digital Downloads Free Link
تنظیمات افزونه

همانطور که مشاهده می کنید در این صفحه گزینه ای با عنوان Download link label وجود دارد که می توانید برچسب دلخواه خود را برای دانلود مستقیم فایل های رایگان وارد کنید.

این مطلب را از دست ندهید :
آموزش نحوه افزودن کد تخفیف در EDD
پیش نمایش کارکرد Easy Digital Downloads Free Link
کارکرد افزونه

اکنون اگر محصولی با هزینه ۰ ریال در بین محصولات دانلودی خود اضافه کنید، خواهید دید که دکمه دانلود محصول به متن وارد شده شما تغییر پیدا کرده است.

علاوه بر این پس از فشردن دکمه، به جای طی کردن فرآیند خرید محصول، دانلود مستقیم فایل های رایگان در edd اتفاق می افتد و فایل دانلود شده و در دسترس کاربران قرار می گیرد.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن