اخبار وردپرساخبار وردپرس نارنجی
موضوعات داغ

اولین میتاپ وردپرس اصفهان برگزار می شود

میتاپ وردپرس یک جامعه کاربری باز و خود گردان است که با مشارکت اعضا اقدام به برگزاری رویدادهای وردپرسی در سراسر جهان می کند. اینبار شاهد برگزاری اولین میتاپ وردپرس اصفهان هستیم.

میتاپ ها و دورهمی های وردپرسی در سراسر دنیا و در کشورهای مختلف به صورت آزاد در حال برگزاری است، در کشور ایران نیز این رویداد به همت تیم میتاپ وردپرس ایران، جهت ارتقا جامعه وردپرسی کشورمان برگزار می شود.

میتاپ وردپرس تاکنون در بسیاری از شهرهای کشورمان از جمله تهران، مشهد، شیراز و بسیاری از شهرهای دیگر برگزار شده است و این بار شاهد برگزاری اولین میتاپ وردپرس اصفهان در آذر ماه ۱۳۹۸ هستیم.

بدیهی است که میتاپ های وردپرس با رویکردی مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه مندان به وردپرس است.

اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید، می توانید در این گروه عضو شده و در این رویدادها شرکت کنید.

معمولا در میتاپ های وردپرس از موارد مختلف و کاربردی دنیای وردپرس صحبت می شود و از افراد علاقه مند و فعال در زمینه توسعه وردپرس برای سخنرانی دعوت می شود.

امید است که این فعالیت ها در مسیر توسعه و گسترش وردپرس و کمک به استفاده کنندگان و علاقه مندان این سیستم مدیریت محتوا قرار بگیرد.

برچسب ها

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن