کدهای وردپرس

افزودن امکان دنبال کردن نویسنده در وردپرس

می توانید امکان دنبال کردن نویسنده در وردپرس را برای کاربران خود فراهم کنید تا بتوانند نویسنده ای که نوشته های دلخواه آن ها را منتشر می کند دنبال کرده و از نوشته های آنان مطلع شوند.

برای وب سایت هایی که محتوا محور هستند و نویسندگان زیادی دارند، با ایجاد لینک دنبال کردن نویسنده در وردپرس می توانید به کاربران خود اجازه دهید مطالبی که بیشتر دوست دارند و می پسندند را در هر بار مراجعه به وب سایتتان مشاهده کنند.

در این آموزش از وردپرس نارنجی، نحوه ایجاد لینک دنبال کردن نویسنده در وردپرس را آموزش خواهیم داد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

 افزودن امکان دنبال کردن نویسنده در وردپرس

برای اینکه بتوانید لینکی برای دنبال کردن نویسندگان وب سایت خود اضافه کنید، باید تغییراتی را در فایل function.php قالب نصبی خود ایجاد کنید.

قبل از پیگیری سایر مراحل آموزش حتما از وب سایت خود یک فایل پشتیبان تهیه کرده و سپس به هاست خود مراجعه نمایید.

در هاست و در مسیر نصب وردپرس به آدرس wp-content/themes مراجعه کرده و پوشه قالب نصبی خود را باز کنید. در این پوشه فایلی با نام function.php وجود دارد، آن را ویرایش کرده و قطعه کد زیر را در جای مناسبی از آن قرار دهید.

// Function to generate author's RSS feed link

function wn_author_feed() {

$authorfeed = get_author_feed_link( get_the_author_id(), '');

$authorfeedlink = '<a href=". $authorfeed . "> دنبال کردن نویسنده در وردپرس ' . get_the_author_meta( 'display_name') .'' ;

return $authorfeedlink;

}

// Create a shortcode to display the link

add_shortcode('authorfeed', 'wn_author_feed');

// Enable shortcode execution in WordPress text widgets

add_filter('widget_text', 'do_shortcode');

با کمک این قطعه کد، امکان دنبال کردن نویسنده در وردپرس فراهم می شود؛ اما برای نمایش لینک follow نویسنده، باید از شورت کد زیر استفاده کنید.

[authorfeed]

شورت کد بالا را در محل دلخواه خود برای نمایش لینک دنبال کردن نویسنده قرار دهید تا مانند تصویر زیر لینکی برای دنبال کردن نویسنده در وردپرس ایجاد شود.

این مطلب را از دست ندهید :
غیرفعال سازی ذخیره خودکار پست ها در وردپرس
دنبال کردن یک نویسنده در وردپرس
لنک دنبال کردن نوشته های نویسنده

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن