اخبار وردپرس نارنجی
موضوعات داغ

دومین جشنواره فریلنسرهای ایران بزودی برگزار می شود!

واژه فریلنسر یا آزادکار مدت زمان اندکی است که به صورت عموم در ایران شناخته شده و بکار می رود. برای شناخته شدن بیشتر آزادکاری، هر ساله جشنواره فریلنسرهای برتر با پشتوانه تیم پونیشا برگزار می شود و امسال نیز شاهد برگزاری دومین جشنواره فریلنسرهای ایران خواهیم بود.

در اولین جشنواره تنها شاهد حضور فریلنسرهای حاضر در وب سایت پونیشا بودیم، اما امسال جشنواره بزرگتر از قبل و با حضور شرکت های بیشتری برگزار خواهد شد.

در ادامه این مقاله از وردپرس نارنجی به عنوان حامی دومین جشنواره فریلنسرهای ایران در مورد این جشنواره و نحوه شرکت در آن بیشتر توضیح خواهم داد.

جشنواره فریلنسرهای ایران

این جشنواره در تاریخ ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۸ با هدف اصلی ارتقا سطح فریلنسینگ و شناسایی فریلنسرهای برتر ایرانی برگزار خواهد شد.

با برگزاری چنین جشنواره هایی به فرهنگ سازی در مورد فریلنسری و ارتقا سطح فریلنسینگ کمک بسیاری خواهد شد و همچنین اعتماد کارفرمایان بیشتری به برون سپاری پروژه های خود به فریلنسرها جلب خواهد شد.

جشنواره از ۴ بخش ثبت نام آنلاین، داوری، معرفی کاندیداها و رویداد پایانی تشکیل می شود؛ فریلنسرها تا روز ۲۰ بهمن ماه فرصت دارند در این جشنواره شرکت کرده و خود را محک بزنند.

تایم لاین دومین جشنواره فریلنسرهای ایران
تایم لاین جشنواره

پس از مهلت ثبت نام، داوران که از بین فریلنسرها یا افرادی که در حال حاضر با فریلنسرهای بسیاری در ارتباط هستند انتخاب شده‌اند، پروفایل های تکمیل شده را بررسی و در نهایت فریلنسرهای برتر انتخاب خواهند شد.

در ۱ اسفند ماه کاندیداهای هر بخش معرفی می شوند و ثبت نام رویداد پایانی شروع خواهد شد. ۲۲ اسفند ماه و در رویداد پایانی نیز برندگان هر بخش معرفی می شوند.

این مطلب را از دست ندهید :
امسال در اتوکام 2019 منتظر حضور شما همراهان گرامی هستیم!

اگر شما هم فریلنسر هستید، تا قبل از ۲۰ ام بهمن ماه می توانید با مراجعه به وب سایت دومین جشنواره فریلنسرهای ایران به آدرس freelancerz.ir و یا کلیک روی دکمه زیر، ثبت نام خود را قطعی کنید. ثبت نام در این جشنواره کاملا رایگان خواهد بود.

ثبت نام در دومین جشنواره فریلنسرهای ایران

برچسب ها

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن