آموزش های ووکامرس

ایجاد محصول گروهی در ووکامرس

همانطور که در آموزش انواع محصولات در ووکامرس توضیح دادیم، می توانید انواع محصولات از جمله محصول گروهی در ووکامرس ایجاد نمایید.

محصولات گروهی محصولاتی هستند که به دو یا چند صورت مختلف موجود هستند. برای مثال فرض کنید شما محصول آموزشی دارید که هم فایل آن به صورت محصول دانلودی در اختیار کاربران قرار دارد و هم می توانند کتابچه اموزش را به صورت محصول فیزیکی خریداری کنند.

این نوع محصولات جزو محصولات گروهی هستند و شما می توانید با ایجاد تنها یک محصول، هر دو نوع آن را برای فروش به اشتراک بگذارید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی، نحوه افزودن محصول گروهی در ووکامرس را بررسی می کنیم.

ایجاد محصول گروهی در ووکامرس

برای ایجاد یک محصول گروهی در ووکامرس، مانند آنچه در آموزش ایجاد محصول فیزیکی توضیح دادیم، با کلیک روی منوی محصولات >> افزودن جدید در پیشخوان خود به صفحه ایجاد محصول جدید بروید.

محصول گروه بندی شده
انتخاب نوع محصول

در این صفحه و در بخش اطلاعات محصول، نوع آن را روی گروه بندی شده قرار دهید و محصول خود را منتشر کنید.

برای ایجاد هم گروهی های این محصول، مجددا روی منوی محصولات >> افزودن جدید کلیک کنید و هم گروهی این محصول را به صورت ساده انتخاب کرده و هزینه محصول، ویژگی ها و تمامی موارد را پر کنید.

برای ایجاد محصول گروهی در ووکامرس باید در هنگام ایجاد محصولات هم گروهی و در قسمت محصولات مشابه، محصول گروه بندی شده را که پیش از این ایجاد  کردیم انتخاب نمایید.

افزودن محصولات هم گروهی
محصولات مشابه و هم گروهی

در این مثال و برای محصولات هم گروهی من دو محصول کتاب آموزشی و فایل الکترونیکی آموزشی را ایجاد و در گروه محصول آموزش وردپرس به زبان ساده قرار دادم.

این مطلب را از دست ندهید :
نمایش محصولات مرتبط در ووکامرس
محصول گروهی در ووکامرس
محصول گروه بندی شده

اکنون چنانچه به صفحه فروشگاه خود مراجعه نمایید، خواهید دید که محصول اصلی با دکمه نمایش محصولات، به محصولات هم گروهی وصل شده است.

با ایجاد محصول گروهی در ووکامرس، می توانید چندین محصول را در یک گروه قرار داده و به همین ترتیب در کنار بکدیگر قرار دهید.

نمایش محصولات گروهی در ووکامرس
مصولات گروه بندی شده

اکنون محصول از دو نوع فیزیکی و دانلودی به دلیل هم گروهی بودن، در یک صفحه کنار یکدیگر مشاهده می شوند.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وردپرس نارنجی در جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کرده است.به این وب سایت رای دهید
+
بستن