اخبار وردپرس نارنجی
موضوعات داغ

سال ۱۳۹۹ برای وردپرس نارنجی چگونه خواهد بود؟

در ابتدای سال ۱۳۹۸ برنامه ریزی های زیادی برای وردپرس نارنجی داشتیم و به بسیاری از آن ها دست یافتیم، اما این سال نه تنها برای ما بلکه برای تمام هم وطنانمان سال بدی بود. از بلایای طبیعی تا قطعی اینترنت و در اسفند ماه هم اپیدمی کرونا خستگی زیادی بر جان و روح همه ما برجا گذاشت. اما امسال هر چه بود تمام شد و برگی دیگر از دفتر زندگی ورق خورد؛ برای سال جدید باید برنامه ریزی کرد و به فکر آینده بود. سال ۱۳۹۹ برای وردپرس نارنجی سال شکوفایی خواهد بود.

ما در سال ۹۸ با وجود تمام اتفاقات تلخ تلاش کردیم تا بتوانیم بهترین بهره وری را داشته باشیم، در این سال پاسخ گوی بیش از ۵۰۰ دیدگاه و بیش از هزاران سوال از طریق رایچت بوده ایم.

بیش از ۸۰۰ مقاله مفید در حوزه آموزش وردپرس تهیه شده اند و سعی کردیم در حوزه اخبار وردپرس فعالیت کرده و تمام اطلاعات از قبیل بروز حفره های امنیتی، ارائه به روزرسانی های مهم و اطلاعیه های مهم را پوشش دهیم.

علاوه بر این تا کنون ده ها ویدیوی آموزشی در حوزه وردپرس تهیه شده اند تا کاربران بهتر بتوانند با وردپرس و افزودنی ها و پوسته های آن کار کنند.

با وجود یک هفته قطعی اینترنت و افت شدید ترافیک و کاهش رتبه بندی سایت، وردپرس نارنجی اکنون دارای رتبه هزار الکسای ایران است و نسبت به سال گذشته به میزان ۲ هزار کاهش رتبه داشته است.

سال ۱۳۹۹ برای وردپرس نارنجی سال شکوفایی خواهد بود و سعی داریم بیش از پیش در حوزه وردپرس فعالیت کنیم و در اولین قدم برای آشنایی هر چه بیشتر افراد با وردپرس در جشنواره نوروزی وردپرس نارنجی تخفیف های استثنایی اعلام کردیم.

این مطلب را از دست ندهید :
گزارش برگزاری سومین دوره آموزش وردپرس به زبان ساده در شهر گنبدهای فیروزه ای

من عاطفه نوربخش مدیرعامل و هم بنیانگذار وردپرس نارنجی، آغاز سال ۱۳۹۹ را به همه شما همراهان گرامی تبریک می گویم و امیدوارم سالی پر برکت، پر از عشق و امید و پیشرفت را در پیش داشته باشید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه

    1. ممنونم آقای کرمی
      شما لطف دارید و به عنوان همبنیانگذار من در این مسیر خیلی کمکم کردید.
      امیدوارم نارنجی همینجور که تا الان پیشرفت کرده روز به روز موفق تر از روز قبل باشه و بتونه به حد اعلی شکوفایی خودش برسه.

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن