افزونه های وردپرس

قرار دادن تبلیغ در نوشته ها با افزونه Insert Post Ads

یکی از راه های کسب درآمد وبسایت ها علی الخصوص سایتهای محتوا محور، قرار دادن تبلیغ در نوشته ها است.

امروزه بسیاری از وبسایت ها بخشی از درآمد خود را از راه تبلیغات به دست می آورند و این موضوع برای آنها اهمیت فراوانی دارد. یک از موثرترین راه ها برای تبلیغات، قرار دادن تبلیغ در نوشته ها است. وقتی شما یک محتوای خوب و ایده آل تولید می کنید که مسلما افراد زیادی نیز به دنبال آن هستند، کاربران زیادی را می توانید از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل جذب کنید.

اگر تبلیغاتی را نیز در محتوای خود قرار داده باشید به راحتی می توانید از آن کسب درآمد کنید. پس بهترین مکان برای قرار گیری تبلیغات در بین نوشته ها خواهد بود.

وردپرس نیز امکان قرار دادن تبلیغات بنری و متنی را در بین نوشته های مختلف به کاربران خود می دهد.

در این آموزش از وردپرس نارنجی، افزونه ای را معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید در نوشته های خود تبلیغات گوناگونی قرار دهید.

قرار دادن تبلیغ در نوشته ها

افزونه ای که برای قرار دادن تبلیغ در نوشته ها به ما کمک می کند با نام  Insert Post Ads در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. این افزونه تا کنون با بیش از ۲۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۴ را از کاربران خود کسب کند.

برای قرار دادن تبلیغات در نوشته های خود با کلیک روی دکمه زیر افزونه  Insert Post Ads را دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
نمایش منابع نوشته در وردپرس با افزونه References

دانلود افزونه  Insert Post Ads

بعد از نصب و فعال سازی افزونه منویی با عنوان Post Adverts در پیشخوان وردپرس شما ظاهر می شود، که با کلیک روی این منو به صفحه افزودن تبلیغ در نوشته وردپرس هدایت می شوید.

افزودن تبلیغات به پست ها
تنظیمات افزودن تبلیغات

 

در بخش Display Settings می توانید محل قرار گیری تبلیغات خود را در نوشته ها، برگه ها، تیکت ها و سی اس اس خارجی تعیین کنید. برای افزودن تبلیغ خود در این صفحه روی دکمه Add New کلیک کنید.

افزودن تبلغ به پست ها
افزودن تبلیغ به پست ها

Advert Title: در این فیلد یک نام دلخواه برای تبلیغ خود قرار دهید.

Advert code: در این فیلد کد تبلیغ خود را قرار دهید. این فیلد امکان استفاده از کدهای HTML را برای اضافه کردن تبلیغ در نوشته وردپرس می دهد.

Display the advert: از این بخش می توانید جایگاه دلخواه خود را برای قرار دادن تبلیغ انتخاب کنید. این بخش شامل سه گزینه است :

Before Content: تبلیغ قبل از اولین خط شروع محتوای نوشته نمایش داده ‌شود.

After Paragraph Number: با انتخاب این گزینه فیلد دیگری به شما نمایش داده می شود که با پرکردن آن انتخاب می کنید تبلیغ شما بعد از چندمین پاراگراف نمایش داده شود.

After Content: با انتخاب این گزینه هم تبلیغ بعد از اینکه محتوای نوشته به اتمام رسید، نمایش داده خواهد شد.

در نهایت بعد از اینکه روی دکمه انتشار کلیک کنید به صفحه هر کدام از نوشته‌های خود در وردپرس که مراجعه کنید، مشابه تصویر زیر خواهید دید که تبلیغ شما در مکان انتخابی نمایش داده خواهد شد.

نمایش تبلیغات در بین نوشته
پیش نمایش تبلیغات در بین نوشته

برای حذف تبلیغات خود نیز می توانید به منوی Post Adverts مراجعه کرده و درست مانند نوشته هر تبلیغ را با انتخاب گزینه انتقال به زباله‌دان از حالت انتشار خارج و حذف نمایید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن