افزونه های وردپرس

نمایش فایل های PDF در وردپرس با افزونه PDF Embedder

به صورت پیش فرض برای نمایش فایل های PDF در وردپرس از لینک استفاده می شود و کاربران با کلیک روی لینک pdf می توانند آن را دانلود و مشاهده نمایند و یا در پنجره جدیدی باز کنند.

چنانچه برای نمایش فایل های pdf در وردپرس از حالت پیش فرض آن استفاده نمایید، کاربران برای مشاهده این گونه فایل ها وبسایت شما را ترک کرده و به صفحه جدید منتقل می شوند.

بسیاری از کاربران مجددا به سایت برنمیگردند و این به ضرر سئوی وبسایت شما خواهد بود. برای جبران این موضوع می توانید در ازای دریافت فایل ایمیل کاربران را دریافت نمایید و یا اینکه از یک نمایش دهنده pdf استفاده کنید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی، افزونه ای را معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید اقدام به نمایش فایل های PDF در وردپرس کنید.

نمایش فایل های PDF در وردپرس

افزونه ای که برای نمایش فایل های PDF در وردپرس در این آموزش معرفی می کنیم، با عنوان PDF Embedder در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای دو نسخه رایگان و تجاری می باشد، تا کنون با بیش از ۲۰۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۶ را از کاربران خود بدست بیاورد.

برای نمایش فایل های PDF در وردپرس، ابتدا روی دکمه زیر کلیک کرده و پس از دانلود افزونه با کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن در وبسایت خود نمایید.

دانلود افزونه PDF Embedder

پس از نصب و فعالسازی افزونه زیرمنویی با عنوان PDF Embedder در بخش تنظیمات پیشخوان شما ایجاد می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه هدایت می شوید.

این مطلب را از دست ندهید :
دریافت شماره کارت مشتری هنگام پرداخت در ووکامرس با افزونه iran shetab card
تنظیم و فعالسازی افزونه PDF Embedder
تنظیمات افزونه PDF Embedder

تنظیمات اصلی

در این تب و در بخش تنظیمات پیش فرض بازدید کننده اندازه دلخواه خود را وارد نمایید.

در قسمت محل نوارابزار، جایگاه نوارابزاری که هنگام نمایش فایل های PDF در وردپرس نمایش داده می شود را در سه حالت بالا، پایین یا هردو تعیین کنید.

قسمت رفتن موس بر روی نوار ابزار، می توانید تعیین نمایید که نوار ابزار مشاهده فایل PDF همیشه فعال باشد و یا فقط زمانی که مواس روی پی دی اف می رود نمایش داده شود.

سایر تنظیمات افزونه فقط در نسخه تجاری آن فعال می باشد که از توضیح آن در این آموزش صرف نظر شده است.

پس از ذخیره تنظیمات افزونه برای نمایش فایل های PDF در وردپرس، به صفحه نوشته یا برگه ای که می خواهید فایل پی دی اف را در آن نمایش دهید، بروید.

قرا دادن فایل PDF در نوشته یا برگه وردپرس
قرار دادن فایل پی دی اف در نوشته

مانند قرار دادن هر نوع پرونده چند رسانه ای در وردپرس از جمله عکس، فیلم و … فایل pdf خود را در نوشته تان قرار دهید.

نمایش فایل پی دی اف در نوشته های وردپرس
شورت کد نمایش فایل pdf در نوشته

پس از آپلود فایل همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید، یک شورت کد در بخش ویرایشگر نوشته ایجاد می شود. می توانید برای نمایش فایل های PDF در وردپرس این کد را در هر مکانی که دوست دارید قرار داده وسپس نوشته را منتشر کنید.

نمایش فایل پی دی اف در وردپرس
پیش نمایش افزونه PDF Embedder

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید، فایل پی دی اف در نوشته شما نمایش داده خواهد شد و به کمک نوارابزار پایینی می توانید زوم روی آن را کم یا زیاد کنید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن