افزونه های وردپرس

تاریخ شمسی در وردپرس با افزونه Persian Date

وجود تاریخ شمسی در وب سایت های فارسی زبان یکی از الزامات است که با افزودنی هایی مانند افزونه Persian Date می توانید این امکان را به سایت خود اضافه کنید.

قبلا افزودنی های مختلفی را برای تبدیل تاریخ میلادی به شمسی در وردپرس معرفی کرده بودم، با وجود منبع باز بودن وردپرس هر روز افزودنی های جدیدتری نیز ارائه می شوند.

در ادامه این آموزش از وردپرس نارنجی یکی دیگر از افزونه های مناسب برای تبدیل تاریخ میلادی به شمسی در وردپرس را معرفی خواهم کرد.

تاریخ شمسی در وردپرس

افزونه ای که در این آموزش قصد معرفی آن را دارم، یکی دیگر از افزونه های ایرانی ثبت شده در مخزن وردپرس است که با عنوان Persian Date در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۲۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۵ ستاره کامل را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای استفاده از تاریخ شمسی در وردپرس می توانید با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Persian Date

پس از نصب و فعال سازی این افزونه زیرمنویی با عنوان تاریخ شمسی در بخش تنظیمات پیشخوات وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه هدایت خواهید شد.

تنظیمات افزونه Persian Date
تنظیمات افزونه

در این صفحه همانطور که مشخص است می توانید تاریخ شمسی را برای بخش مدیریت سایت و بخش فرانت-اند سایت فعال یا غیرفعال کنید.

این مطلب را از دست ندهید :
افزونه سلام عزیزم وردپرس یا افزونه Hello Dolly چیست و چه فایده ای دارد؟

همچنین می توانید اعداد تاریخ و زمان را به فارسی تبدیل کنید و برای این منظور کافی است گزینه اعداد تاریخ و زمان فارسی شوند را در سایت فعال کنید.

اگر این گزینه را در مدیریت نیز فعال کنید، اعداد تاریخ و زمان نیز پس از شمسی شدن به صورت فارسی نمایش داده می شوند.

برچسب ها

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن