کدهای وردپرس

پخش آنلاین موسیقی در وردپرس به کمک شورت کدها

پخش آنلاین موسیقی در وردپرس باعث می شود سایت شما حرفه ای تر به نظر بیاید و کاربران در حین مطالعه مطالب و محتواهای وب سایتتان از پخس موزیک نیز لذت ببرند.

حتما تا کنون با وب سایت هایی برخورد داشته اید که با ورود به هر صفحه از آنها یک موزیک شروع به پخش شدن می کند و بدون اینکه شما اقدام به دانلود آن موسیقی کرده باشید برای شما پخش می شود.

امکان پخش آنلاین موسیقی در وردپرس نیز وجود دارد و شما می توانید با استفاده از افزونه های مختلفی که برای این منظور طراحی شده اند و در مخزن وردپرس وجود دارند، این امکان را به وب سایت خود اضافه کنید.

اما در این آموزش از وردپرس نارنجی بدون استفاده از هیچ افزونه خاصی و تنها به کمک شورت کدها این قابلیت را به صفحات خود اضافه می کنیم.

پخش آنلاین موسیقی در وردپرس به کمک شورت کدها

با پخش آنلاین موزیک در وردپرس به کاربران خود این امکان را می دهید که بدون دانلود کردن موسیقی مورد نظر و با ورود به صفحات وب سایت شما، از شنیدن آن لذت ببرند.

برای ایجاد این امکان در وردپرس بهتر است از کدهای HTML5 به جای فلش استفاده نمایید، چرا که برای پخش و عمل کردن کدهای فلش باید کاربران روی مرورگر خود فلش پلیر نصب کرده باشند اما با کمک کدهای HTML بدون نیاز به فلش پلیر نیز موسیقی پخش خواهد شد.

برای اینکه بتوانید پخش آنلاین موسیقی در وردپرس خود را ایجاد کنید، به برگه یا نوشته ای که قصد دارید کاربران پس از مراجعه به آنها موزیک برایشان پخش شود مراجعه نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
ایجاد پاورقی شناور در وردپرس بدون استفاده از افزونه

در صفحه ویرایش نوشته یا برگه خود برای پخش آنلاین موزیک شورت کد زیر را قرار دهید.

”audiosource.mp3”

نکته

دقت کنید که در ویرایشگر کلاسیک شورت کدها برای اینکه قابلیت اجرا شدن داشته باشند، باید حتما در تب متن قرار بگیرند.

در این قطعه کد به جای audiosource.mp3 لینک دانلود موسیقی خود را قرار دهید.

پخش موسیقی در وردپرس
نمایش باکس پخش موسیقی

اکنون چنانچه به صفحه ای که موسیقی خود را در آن قرار داده اید مراجعه کنید، خواهید دید که پلیر موسیقی HTML نمایش داده شده و موسیقی به صورت آنلاین برای کاربران پخش خواهد شد.

با زدن دکمه افزودن پرونده چند رسانه ای و آپلود فایل صورتی نیز، همین شورت کد به صفحه شما اضافه خواهد شد و امکان پخش آنلاین موسیقی در وردپرس فراهم می شود.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره آموزش وردپرس در اصفهانثبت نام رایگان (کد تخفیف : WpNarenji)
+
بستن