افزونه های وردپرس

انتخاب اندازه تصاویر برای انواع نوشته با افزونه Post Types Image Sizes

در وردپرس می توان از تصاویر آپلود شده تصاویر Thumbnail یا بند‌انگشتی ایجاد کرد، این امکان همچنین قابلیت افزودن اندازه جدید را با تابع add_image_size به سایت وردپرسی شما می دهد. اما ممکن است با این وجود تصاویر با اندازه های مختلف ایجاد شود و باعث نمایش بد تصاویر شما گردد که با انتخاب اندازه تصاویر برای انواع نوشته می توانید این مشکل را برطرف کنید.

برخی از پوسته ها این قابلیت را فراهم می کنند و امکان انتخاب اندازه دلخواه برای تصاویر برای انواع پست تایپ ها را دارند، اما اگر پوسته شما این امکان را ندارد به راحتی می توانید خودتان آن را ایجاد کنید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی نحوه انتخاب اندازه تصاویر برای انواع نوشته را به کمک یکی دیگر از افزودنی های وردپرس آموزش خواهم داد.

انتخاب اندازه تصاویر برای انواع نوشته

افزونه ای که در این آموزش برای هماهنگ سازی اندازه تصاویر انواع نوشته معرفی می کنم یکی دیگر از افزونه های ایرانی ثبت شده در مخزن وردپرس می باشد که با عنوان Post Types Image Sizes به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون توانسته است امتیاز ۵ ستاره کامل را از ماربران خود به دست بیاورد.

برای انتخاب اندازه تصاویر برای انواع پست های خود با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Post Types Image Sizes

پس از نصب و فعال سازی افزونه زیرمنوی جدیدی با عنوان اندازه تصویر انواع پست در بخش تنظیمات پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه مانند تصویر زیر هدایت می شوید.

این مطلب را از دست ندهید :
بهبود سئو در وردپرس با افزونه WordPress Smart SEO
تنظیمات اندازه تصاویر برای انواع پست

در این صفحه می توانید تعیین کنید که برای هر نوع از پست های شما، چه اندازه تصویری برای تصاویر بندانگستی، تصاویر میانه و تصاویر بزرگ انتخاب شود.

برچسب ها

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن