افزونه های وردپرس

نمایش جدیدترین مطالب وردپرس با افزونه Recent Posts Widget With Thumbnails

یکی از راه های جلب توجه کاربران به سایر مطالب وبسایت، نمایش جدیدترین مطالب وردپرس است تا کاربران بدانند که سایت مرتبا در حال به روزرسانی است و همچنین به خواندن سایر مقالات شما ترغیب شوند.

در وبسایت وردپرس نارنجی نیز شما می توانید جدیدترین مطالب سایت را در سمت چپ مطالب و همچنین در صفحه اصلی همراه با تصاویر بندانگشتی مشاهده نمایید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی، افزونه ای را معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید جدیدترین مطالب وردپرس را همراه با تصاویر بندانگشتی مشاهده نمایید.

نمایش جدیدترین مطالب وردپرس

افزونه ای که برای نمایش جدیدترین مطالب وردپرس در این مقاله معرفی می کنیم، با نام Recent Posts Widget With Thumbnails در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. این افزونه تا کنون با بیش از ۱۰۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۸ را از کاربران خود دریافت نماید.

برای نمایش جدیدترین مطالب وبسایت خود ابتدا با کلیک روی دکمه زیر افزونه را دانلود کرده و سپس با کمک آموزش نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن نمایید.

دانلود افزونه Recent Posts Widget With Thumbnails

این افزونه با استفاده از بخش ابزارک‌ها امکان نمایش آخرین مطالب وردپرس را برای شما فراهم میکند. با نصب افزونه منوی خاصی به بخش پیشخوان وردپرس اضافه نخواهد شد و برای نمایش جدیدترین مطالب باید به منوی نمایش >> ابزارک‌ها در پیشخوان خود مراجعه کنید.

جدیدترین مطالب وردپرس
ابزارک جدیدترین نوشته ها

در این صفحه همانطور که در تصویر بالا می بینید، ابزارکی با نام نوشته‌های اخیر با تصویر بندانگشتی به ابزارک‌های سایت شما اضافه شده است که می توانید با استفاده از آموزش معرفی ابزارک ها در وردپرس اقدام به افزودن این ابزارک در بخش مورد نظر از قالب خود بکنید.

این مطلب را از دست ندهید :
کپچای حرفه ای در وردپرس با افزونه Google Captcha

گزینه های نمایش

گزینه های نمایش
گزینه های نمایش

عنوان برای ابزارک: در این فیلد نام دلخواهی را که قصد دارید در سایت نمایش داده شود، وارد کنید.

تعداد نوشته‌هایی که نمایش داده می‌شود: در این فیلد تعداد مطالبی که میخواهید در بخش نمایش جدیدترین مطالب نمایش داده شود وارد نمایید.

باز کردن لینک ها در پنجره جدید: اگر قصد دارید با کلیک روی هر نوشته کاربر در پنجره جدیدی نوشته را مشاهده کند، این گزینه را فعال کنید.

نمایش پست به صورت تصادفی: اگر قصد دارید مطالب نمایش داده شده در این ابزارک ترتیبی نباشند و به صورت تصادفی در سایت نمایش داده شوند تیک این گزینه را فعال کنید. استفاده از این گزینه زمانی که مطالب سایت شما زیاد هستند کاربرد دارد.

نوشته ی فعلی نمایش داده نشود: اگر کاربری در صفحه نوشته‌ای که منتشر کردید قرار گرفته باشد، با فعال کردن این گزینه میتوانید کاری کنید تا این نوشته جزو آخرین نوشته‌ها در ستون نمایش آخرین مطالب به همراه تصویر شاخص نمایش داده نشود.

سنجاق شده

سنجاق شده، نام، نویسنده
سنجاق شده، نام، نویسنده

منظور از نوشته‌های چسبان نوشته‌هایی هستند که برای شما مهم هستند و با سنجاق کردن این نوشته‌ها قصد دارید تا آن نوشته همچنان در بالاترین سطح از مطالب نمایش داده شود.

نوشته های چسبان در بالای لیست نگه داشته شوند: با فعال کردن این گزینه میتوانید کاری کنید نوشته های چسبان شما در ابزارک نمایش جدیدترین مطالب وردپرس نمایش داده شود.

این مطلب را از دست ندهید :
جلوگیری از انتشار ناخواسته مطالب در وردپرس

نام

عنوان نوشته نمایش داده نشود: با فعال کردن این گزینه می توانید عنوان و نام آخرین مطالب را نمایش ندهید.

حداکثر طول عنوان: در این قسمت می توانید حداکثر تعداد کاراکترهایی که برای عنوان نوشته نمایش داده می شود را وارد کنید.

نویسنده

نمایش پست نویسنده: اگر این گزینه را فعال نمایید، نویسنده مطلب هم نمایش داده خواهد شد.

دسته ها

دسته های آخرین نوشته ها
دسته ها

نمایش پست ها دسته بندی ها: با انتخاب دسته بندی ها از این بخش، نوشته های مورد نظر را نمایش دهید.

تاریخ

نمایش تاریخ نوشته: فعال کردن این گزینه باعث می شود تاریخ نوشته هم نمایش داده شود.

چکیده

نمایش خلاصه متن: اگر میخواهید خلاصه نوشته را نمایش دهید، این گزینه را فعال کرده و در بخش حداکثر طول خلاصه متن  تعداد کاراکترهای خلاصه را تعیین کنید.

نشانه ی بعد از متن خلاصه: با استفاده از این قسمت نشانه و علامت دلخواه خود را برای نمایش ادامه متن تعیین کنید.

عنوان گزینش پست را به عنوان منبع گسسته نادیده بگیرید: این افزونه برای نمایش خلاصه مطالب از ساختار چکیده متن نوشته‌ها استفاده میکند، اگر چکیده متن را وارد نکرده باشید با فعال کردن این گزینه، خلاصه متن از محتوای نوشته برای کاربر نمایش داده می شود.

دیدگاه

دیدگاه های آخرین نوشته ها
دیدگاه ها

 نمایش تعداد نظرات: با فعال کردن این گزینه هم تعداد نظرات هر نوشته نمایش داده خواهد شد.

این مطلب را از دست ندهید :
لایک مطالب و نظرات در وردپرس با افزونه WP ULike

پالایش بر اساس دسته

نمایش نوشته ها فقط از دسته های انتخاب شده: با استفاده از این بخش میتوانید مطالب را بر اساس دسته بندی نمایش دهید. اگر میخواهید یک دسته یا دسته‌های خاصی نمایش داده شوند، با نگه داشتن کلید CTRL کیبورد دسته‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تنظیمات بند انگشتی

تنظیمات تصاویر بندانگشتی
تنظیمات بندانگشتی

نمایش تصویر بندانگشتی: این گزینه را فعال کرده و با استفاده از بخش اندازه تصویر بندانگشتی اندازه دلخواه خود را برای نمایش تصاویر انتخاب کنید.

نسبت تصویر اصلی حفظ شود: اگر میخواهید تصاویر شما اندازه متناسب خود را از دست ندهند، این گزینه را فعال نمایید.

اگر تصویر شاخص وجود نداشت، از اولین تصویر نوشته استفاده شود: با فعال کردن این گزینه در صورتی که نوشته شما تصویر شاخص نداشته باشد، از اولین تصویری که در نوشته استفاده شده به عنوان تصویر شاخص استفاده می شود.

استفاده از تصویر پیشفرض اگر تصویری پیدا نشد: اگر تصویری در نوشته وجود نداشته باشد با فعال کردن این گزینه، آدرس تصویر پیشفرض خود را وارد کرده تا به عنوان تصویر شاخص مورد استفاده قرار بگیرد.

پیش نمایش آخرین مطالب وردپرس
پیش نمایش جدیدترین مطالب

در نهایت بعد از اینکه تنظیمات را ذخیره کردید، جدیدترین مطالب وردپرس همراه با تصویر شاخص در سایت شما نمایش داده خواهند شد.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن