ایزی دیجیتال دانلود

تبدیل ریال به تومان در ایزی دیجیتال دانلود

افزونه ایزی دیجیتال دانلود یکی از افزونه های محبوب برای فروش فایل در وردپرس می باشد، اما قیمت ها در این افزونه به ریال نمایش داده می شوند که به راحتی و با تبدیل ریال به تومان در ایزی دیجیتال دانلود می توانید این مشکل را برطرف نمایید.

در علم بازاریابی ثابت شده است که نمایش تعداد صفر بیشتر هنگام فروش می تواند تاثیر منفی بر روی ذهن مشتری بگذارد و حتی او را از خرید منصرف کند.

به همین دلیل است که بیشتر توصیه می شود به جای واحد ارزی ریال در فروشگاه های اینترنتی از واحد تومان استفاده شود. اما در ایزی دیجیتال دانلود واحد ارزی تومان وجود ندارد و شما به ناچار از واحد ریال استفاده می کنید.

نگران نباشید به راحتی و با کمک ادامه این آموزش از وردپرس نارنجی، می توانید با تبدیل ریال به تومان در Easy Digital Downloads، این مشکل را در فروشگاه فایل خود برطرف کنید.

تبدیل ریال به تومان در Easy Digital Downloads

برای تبدیل واحد ارزی ریال به تومان در افزونه ایزی دیجیتال دانلود، دو راه پیش روی شما قرار دارد. یکی استفاده از کدهای وردپرس و دیگری استفاده از افزونه ای برای افزودن واحد ارزی تومان می باشد.

استفاده از کدنویسی به جای نصب افزونه ترجیح داده می شود، پس ابتدا روش کدنویسی برای تبدیل ریال به تومان در ایزی دیجیتال دانلود را بررسی کرده و سپس افزونه مفید در ایجاد واحد ارزی تومان را معرفی خواهم کرد.

تبدیل ریال به تومان با کدهای وردپرس

برای این منظور باید تغییراتی را در فایل فانکشن پوسته نصبی خود ایجاد نمایید. پس قبل از ادامه آموزش حتما از وب سایت خود یک فایل پشتیبان تهیه کنید.

این مطلب را از دست ندهید :
ساخت محصولات به زودی در EDD با افزونه Edd Coming Soon

اکنون برای تبدیل ریال به تومان در ایزی دیجیتال دانلود ، به هاست خود رفته و در مسیر نصب وردپرس به آدرس wp-content/themes بروید.

در این مسیر پوشه همنام با قالب نصبی خود را باز کرده و برای تبدیل ریال به تومان در Easy Digital Downloads، فایل functions.php را ویرایش نمایید و قطعه کد زیر را در جای مناسبی از آن قرار دهید.

if (!function_exists('edd_toman_currency'))

            {

            function edd_toman_currency($formatted, $currency, $price)

                        {

                        if (!is_admin())

                                     {

                                     $price = @str_replace(',', '', $price);

                                     $price = @$price / 10;

                                     return $price . ' تومان';

                                     }

                        return $price . ' ریال';

                        }

            }

add_filter('edd_rial_currency_filter_after', 'edd_toman_currency', 10, 3);

اکنون با تبدیل ریال به تومان در ایزی دیجیتال دانلود ، قیمت تمام محصولات شما به طور خودکار از ریال به تومان تبدیل می شوند.

دقت کنید که در هنگام ورود محصول باید قیمت را بر حسب ریال وارد نمایید و هنگام خرید به کاربر بر حسب تومان نمایش داده می شود.

قطعه کد بالا علاوه بر تبدیل ریال به تومان در ایزی دیجیتال دانلود، تعداد اعشار را نیز حذف می کند تا قیمت محصولات جلوه بهتری داشته باشند.

تبدیل ریال به تومان در ایزی دیجیتال دانلود با افزونه EDD Currency

افزونه ای که برای افزودن واحد ارزی تومان در ایزی دیجیتال دانلود معرفی می کنم، با عنوان EDD Currency در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۲۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۵ ستاره کامل را از آن خود کند. با کلیک روی دکمه زیر می توانید این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
دانلود مستقیم فایل های رایگان در edd با افزونه Easy Digital Downloads Free Link

دانلود افزونه EDD Currency

پس از نصب و فعال سازی افزونه برای تبدیل ریال به تومان در Easy Digital Downloads، زیرمنویی با عنوان Manage Currencies در بخش دانلودها در پیشخوان شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه افزودن ارز جدید هدایت می شوید.

افزودن ارز جدید
افزودن ارز جدید در EDD Currency

پس از وارد کردن نام و نماد واحد ارزی، روی دکمه Add New Currency کلیک کنید.

اکنون به منوی دانلود ها >> پیکربندی رفته و برای تبدیل ریال به تومان در ایزی دیجیتال دانلود ، واحد ارزی تومان را انتخاب نمایید.

انتخاب ارز جدید
انتخاب ارز تومان

دقت کنید در این حالت چنانچه پیش از این از ریال استفاده می کرده اید، تعداد صفرها تغییر نمی کند و باید به صورت دستی مجدد قیمت محصولات را بر سب تومان وارد نمایید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن