سئو سایت وردپرس

امروزه قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل میتواند کسب و کار شما را متحول کند. خوب است بدانید گاها حتی فقط یک رتبه نسبت به رقیب خود بالاتر بودن میتواند ماهانه میلیونها تومان سود بیشتری را نصیب شرکت شما نماید. ما در وردپرس نارنجی یک تیم تخصصی بهینه سازی سایت و سئوی بسیار مجرب و با دانش به روز هستیم که امکان ارائه برترین خدمات در زمینه سئو از کوچکترین سایتها تا بزرگترین سایتهای تجاری را داریم. اگر فکر میکنید کسب و کار شما جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو ندارد سرویسهای سئوی ما میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

در این سرویس کلیدواژه های مرتبط با سایت شما توسط تیم سئو انتخاب و پس از تایید شما فرایند سئو آغاز شده و در نهایت پس از گذشت زمانی بین 2 الی 4 ماه سایت شما در کلمات مذکور به صفحه اول گوگل خواهد آمد

در این سرویس کلیدواژه مد نظر شما را به صفحه اول گوگل جایگاه یک تا 5 می رسانیم لطفا پیش از سفارش آدرس سایتتان و کلیدواژه مد نظرتان را به واحد سئو اعلام تا سطح رقابت آن را به شما اطلاع داده شود.

این سرویس خدمات مختلفی به سایت های خبری و یا مجله های اینترنتی ارائه می کند تا در گوگل بهتر دیده شوند. از مزایای استفاده این سرویس می توان به افزایش سرعت ایندکس مطالب در گوگل و افزایش بازدید مطالب اشاره کرد.

در این سرویس چندین کلیدواژه مرتبط با یک محصول با به صفحه اول گوگل در نتایج 1 الی 5 می آوریم. انتخاب کلیدواژه ها در این سرویس با توجه به محصول توسط تیم سئو انجام می شود فقط کافیست لینک صفحه محصولتان را به ما اعلام کنید.

با کمک این سرویس مطالب سایتتان را از نظر سئو استاندارد کنید استاندارد شدن محتوا موجب می شود بهتر در گوگل دیده شوید.

دوره آموزش وردپرس در اصفهانثبت نام رایگان (کد تخفیف : WpNarenji)
+