افزونه های وردپرس

ایجاد امکان ویرایش دیدگاه توسط کاربران در وردپرس با افزونه Simple Comment Editing

هنگامی که کاربری در وب سایت شما کامنتی درج می کند، دیگر امکان ویرایش آن را نخواهد داشت. از آنجایی که بخش کامنت ها پل ارتباطی میان شما و کاربرانتان است، بهتر است امکان ویرایش دیدگاه توسط کاربران به سایت خود اضافه کنید.

با این امکان کاربران شما می توانند پس از درج دیدگاه، دیدگاه خود را تغییر دهند و چنانچه می خواهند متنی به آن اضافه یا کم کنند، این ویژگی به راحتی در دسترسشان باشد.

در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ای را معرفی می کنم که به کمک آن می توانید برای کاربران خود امکان ویرایش دیدگاه را نیز فراهم کنید.

ویرایش دیدگاه توسط کاربران در وردپرس

افزونه ای که در این آموزش برای اضافه کردن قسمت ویرایش به بخش کامنت ها معرفی می کنم، با عنوان Simple Comment Editing در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۲.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۹ را از کاربران خود به دست بیاورد.

اغلب وب سایت های وردپرسی امکان درج دیدگاه یا کامنت را برای کاربران خود فراهم کرده اند. همانطور که همیشه تاکید می کنم، بخش دیدگاه ها پل ارتباطی میان شما و کاربرانتان است، پس بهتر است شما نیز این قسمت را با مراجعه به تنظیمات دیدگاه ها برای سایت خود فعال کنید.

اما ویرایش دیدگاه توسط کاربران می تواند شما را یک گام به جلو ببرد، شما می توانید این امکان را فراهم کنید تا کاربرانتان تا چند دقیقه پس از درج دیدگاه بتوانند در آن تغییرات دلخواه خود را ایجاد کنند.

این مطلب را از دست ندهید :
ریست پسورد تمام کاربران در وردپرس با افزونه Emergency Password Reset

برای این منظور ابتدا با کلیک روی دکمه زیر افزونه Simple Comment Editing را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Simple Comment Editing

پس از نصب و فعال سازی افزونه زیرمنویی با عنوان Simple Comment Editing در بخش تنظیمات پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه هدایت می شوید.

تنظیمات Simple Comment Editing
تنظیمات افزونه

Edit Timer in Minutes: در این گزینه مدت زمانی که تمایل دارید کاربران پس از درج کامنت بتوانند آن را ویرایش کنند، بر حسب دقیقه وارد کنید.

ویرایش دیدگاه در بازه زمانی تعیین شده
امکان ویرایش دیدگاه توسط کاربران

اکنون کاربران پس از درج دیدگاه، می توانند آن را در بازه زمانی وارد شده ویرایش کنند.

حذف یا ویرایش دیدگاه توسط کاربر
ویرایش دیدگاه ها توسط کاربر ارسال کننده دیدگاه

همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می کنید،  هنگام ویرایش دیدگاه توسط کاربران، آن ها می توانند دیدگاه خود را تغییر داده و یا حذف کنند.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن