افزونه های وردپرس

افزودن ابزارک به وردپرس با افزونه SiteOrigin Widgets Bundle

ابزارک ها بخش های مهمی از وب سایت وردپرسی هستند و به کمک آن ها می توانید در نواحی مختلف، مضمون های دلخواه خود را نمایش دهید. در وب سایت وردپرسی با افزودن ابزارک به وردپرس می توانید از امکانات بیشتری در این نواحی استفاده کنید.

بر اساس قالب انتخابی و به طور کلی در نواحی مانند فوتر، می توانید ابزارک ها را نمایش دهید. در وردپرس چندین ویجت به طور پیش فرض وجود دارند و همچنین با توجه به پوسته نصبی تعداد این ویجت ها تغییر می کند.

اما گاهی علاوه بر ابزارک های موجود، نیاز به ویجت های بیشتری پیدا می کنید، قبلا در مورد نحوه افزودن ویجت به قالب های وردپرسی با کمک توابع وردپرس صحبت کرده بودم، اما می توانید فارغ از قالب نصبی به وردپرس خود نیز ویجت اضافه کنید.

در ادامه این آموزش از وردپرس نارنجی، افزونه ای محبوب را برای افزودن ویجت به وردپرس معرفی خواهم کرد.

افزودن ابزارک به وردپرس

افزونه ای که در این آموزش برای اضافه کردن ابزارک به وب سایت وردپرسی معرفی می کنم، با عنوان SiteOrigin Widgets Bundle در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که توسط تیم توسعه دهنده صفحه ساز SiteOrigin طراحی شده است، تا کنون با بیش از یک میلیون نصب فعال در مخزن وردپرس توانسته است امتیاز ۴.۹ را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای افزودن ابزارک به وردپرس، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
نمایش اعلان تبلیغاتی در بالای سایت با افزونه Top Bar

دانلود افزونه SiteOrigin Widgets Bundle

پس از نصب و فعال سازی افزونه زیرمنویی با عنوان SiteOrigin Widgets در بخش افزونه های پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه فعال سازی یا غیرفعال سازی ابزارک ها هدایت می شوید.

تنظیمات افزونه SiteOrigin Widgets Bundle
تنظیمات فعال یا غیرفعال سازی ابزارک ها

در این صفحه همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می کنید، ابزارک های فعال و غیرفعال نمایش داده شده و با فعال کردن هر ویجت می توانید اقدام به افزودن ابزارک به وردپرس کنید.

ابزارک هایی که توسط این افزونه ارائه می شوند شامل ویجت Google Maps، Button، ویجت تصویر، ابزارک لغزان که تصاویر و ویدیوهای Html5 را اسلاید می کند، ویجت جدول قیمت، علامت چرخ فلک ارسال برای نمایش پست ها به صورت چرخ و فلک، ویجت ویدئو برای نمایش فیلم ها، ویجت علامت گذاری و ابزارک نمایش عناصر شبکه های اجتماعی است.

در این صفحه با زدن دکمه Active می توانید ابزارک های غیرفعال را فعال نمایید و با زدن دکمه Deactive، ابزارک های فعال را غیرفعال کنید.

افزودن ابزراک به ناحیه دلخواه
افزودن ابزارک به ناحیه دلخواه در وردپرس

اکنون برای افزودن ابزارک به وردپرس، مانند تصویر بالا به منوی نمایش >> ابزارک ها رفته و ابزارک های افزونه SiteOrigin Widgets Bundle در نواحی دلخواه خود قرار داده و پیکربندی کنید.

پیش نمایشی از ابزارک افزونه SiteOrigin Widgets Bundle
پیش نمایش SiteOrigin Widgets Bundle

برای مثال ابزارک نمایش پست ها به صورت چرخ و فلک، مانند تصویر بالا در مکان دلخواه به نمایش درخواهد آمد.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن