افزونه های وردپرس

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس با افزونه Smash Balloon Social Photo Feed

شبکه اجتماعی اینستاگرام این روزها یکی از پرطرفدارترین شبکه های ارتباطی در ایران به شمار می رود. با نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس می توانید کاربران وب سایت خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام و با صمیمیت بیشتر ببینید.

موتور جستجوی گوگل علاوه بر تولید محتوا خوب و سرعت سایت، به موارد دیگری نیز برای سئو اهمیت می دهد؛ یکی از این موارد اجتماعی بودن شما است.

اینکه در شبکه های اجتماعی اکانتی به نام شما یا کسب و کارتان وجود داشته باشد و در این اکانت فعال بوده و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

در ادامه این آموزش از وردپرس نارنجی یکی از افزونه های محبوب برای نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس را معرفی خواهم کرد.

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

افزونه ای که در این آموزش برای نمایش تصاویر شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام در وب سایت وردپرسی معرفی می کنم، با عنوان Smash Balloon Social Photo Feed در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای دو نسخه تجاری و رایگان می باشد، تا کنون با بیش از ۹۰۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۹ را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس خود، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Smash Balloon Social Photo Feed

پس از نصب و فعال سازی افزونه، منویی با عنوان Instagram Feed در پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه هدایت خواهید شد.

این مطلب را از دست ندهید :
شمارنده شبکه های اجتماعی در وردپرس با افزونه Arqam Lite
تنظیمات افزونه
تنظیمات Smash Balloon Social Photo Feed

همانطور که مشاهده می کنید این افزونه در تنظیمات خود ۴ تب مختلف در اختیار شما قرار می دهد که در ادامه هر کدام را توضیح خواهم داد.

تب Configure

در این تب می توانید پیکربندی اصلی برای نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس را انجام دهید.

ابتدا برای اتصال اکانت اینستاگرام خود به وب سایتتان، روی دکمه Connect an Instagram Account کلیک کنید.

انتخاب نوع اکانت
نوع اکانت مورد استفاده

در پنجره باز شده گزینه personal را انتخاب کنید، زیرا گزینه Business به فیسبوک شما نیاز دارد.

در مرحله بعدی چنانچه قبلا وارد اکانت اینستاگرام خود شدید، می توانید اتصال را تایید کرده و در غیر اینصورت ابتدا وارد اکانت خود شوید و پس از آن اتصال به وب سایت را تایید کنید.

تایید اکانت
تایید اتصال اکانت

دقت کنید که در این مرحله باید از نرم افزارهای تغییر دهنده آی پی استفاده نمایید.

اکنون پس از اتصال اکانت اینستاگرام خود به وب سایتتان، برای نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس می توانید سایر پیکربندی ها را انجام دهید.

پیکربندی نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس
پیکربندی نحوه نمایش

Preserve settings when plugin is removed: با فعال کردن این گزینه، پس از حذف افزونه، اطلاعات آن نیز از دیتابیس حذف خواهد شد.

Check for new posts: در این گزینه می توانید انتخاب کنید که چگونه و در چه بازه های زمانی برای پست های جدید در اینستاگرام جستجو شود.

تب Customize

در این تب می توانید نحوه نمایش تصاویر را به طور کامل شخصی سازی کنید.

سفارشی سازی نحوه نمایش تصاویر
سفارشی سازی

این تب به هشت بخش مختلف تقسیم می شود که در این بخش ها می توانید به طور کامل رنگبندی و نحوه نمایش تصاویر را شخصی سازی کنید و حتی از کدهای سفارشی نیز استفاده نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
اصلاح لینک های شکسته در وردپرس

تب Display Your Feed

برای نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس به کمک افزونه Smash Balloon Social Photo Feed، باید از شورت کد زیر استفاده نمایید.

[instagram-feed]

در این تب نحوه استفاده از این شورت کد و سفارشی سازی آن برای نمایش چندگانه تصاویر، آموزش داده شده است.

نحوه نمایش دادن اطلاعات اینستاگرام
نحوه استفاده از افزونه

تب support

در نهایت در این تب اطلاعات سیستم و نحوه پشتیبانی افزونه توضیح داده شده است.

اکنون برای نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس، شورت کد افزونه را در مکان دلخواه یا برگه دلخواه خود قرار دهید تا تصاویر اینستاگرام شما مانند تصویر زیر به نمایش درآید.

پیش نمایش تصاویر اینستاگرام
پیش نمایش Smash Balloon Social Photo Feed

برای نمایش تصاویر شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانید از پیکربندی دلخواه خود استفاده کنید و نحوه نمایش دلخواه خود را ایجاد نمایید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن