افزونه های وردپرس

جلوگیری از یافتن نام کاربری توسط افراد ناشناس در وردپرس با افزونه Stop User Enumeration

یکی از روش هایی که هکرها می توانند از طریق آن به سایت شما نفوذ پیدا کنند، یافتن نام کاربری شما است. با جلوگیری از یافتن نام کاربری توسط افراد ناشناس می توانید از این نوع حمله هم جلوگیری کنید.

تامین امنیت سایت باید یکی از اولویت های شما پس از راه اندازی سایت باشد. درست است که وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای متن باز امن است، اما باید راه های نفوذ هکرها را از هر طریقی ببندید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی با کمک افزونه های وردپرس برای امنیت سایت وردپرسی، روش جلوگیری از یافتن نام کاربری توسط هکرها را آموزش خواهم داد.

جلوگیری از یافتن نام کاربری توسط افراد ناشناس در وردپرس

افزونه ای که در این آموزش برای افزایش امنیت سایت وردپرسی معرفی می کنم، با عنوان Stop User Enumeration در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۴۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۷ را از کاربران خود به دست بیاورد.

افزونه Stop User Enumeration مانع از Enumeration می شود یعنی اجازه نمی دهد هکرها نام های کاربری وردپرس شما را اسکن یا شمارش کنند. شمارش کاربر نیز  یک نوع حمله است که هکرها می توانند با آن وبسایت شما را شناسایی و نام کاربری تان را کشف کنند.

برای جلوگیی از یافتن نام کاربری خود توسط افراد ناشناس، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
راه اندازی سایت کاریابی در وردپرس با افزونه WP Job Manager

دانلود افزونه Stop User Enumeration

پس از نصب و فعال سازی افزونه زیر منویی با عنوان Stop User Enumeration در بخش تنظیمات پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه هدایت می شوید.

تنظیمات Stop User Enumeration
تنظیمات افزونه

Stop REST API User calls: در وردپرس هکرها می توانند کاربران را با فراخوانی API پیدا کنند. با فعال سازی این گزینه، فراخوانی محدود به کاربرانی که وارد شده اند می شود.

log attempts to AUTH LOG: در صورتی که از fail2ban در VPS خود استفاده می کنید، این گزینه را فعال نمایید.

Remove numbers from comment authors: از آنجایی که در حمله Enumeration اعداد کنترل و بررسی می شود، فعال کردن این گزینه سبب می شود از jQuery برای حذف هر عدد از نام نویسنده دیدگاه استفاده شود.

اکنون پس از ذخیره تغییرات امنیت سایت شما تامین خواهد شد و از یافتن نام کاربری در وردپرس توسط افراد ناشناس نیز جلوگیری می شود.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن