مبحث فریلسینگ و کار کردن به عنوان فریلنسر لغات جدیدی هستند که شاید بسیاری از افراد از آن ها اطلاعی نداشته باشند، به همین دلیل هر ساله جشنواره فریلنسرهای برتر ایران با هدف بهبود فرهنگ فریلنسینگ با حمایت پونیشا برگزار می شود. امسال افتخار این را داشتم که به عنوان کاندیدای فریلنسر برتر آموزش و مشاوره معرفی شوم.

همانطور که قبلا اطلاع رسانی کرده بودم دومین جشنواره فریلنسرهای ایران امسال نیز برگزار شد و قرار بود این جشنواره در تاریخ 22 اسفندماه در تهران برگزار شود؛ اما با توجه به شرایط نامساعد جهانی برای مقابله با ویروس کرونا این جشنواره نیز مانند سایر رویدادهای جمعی لغو شد.

با وجود لغو شدن جشنواره همچنان مراحل رای گیری و تعیین فریلنسرهای برتر ادامه داشتند و فریلنسرهای برتر به صورت آنلاین معرفی شدند و قرار است از طرف تیم پونیشا به آن ها لوح تقدیر نیز اهدا شود.

امسال من عاطفه نوربخش این افتخار را داشتم که کاندیدای فریلنسر برتر آموزش و مشاوره شوم، اما با توجه به رقابتی بودن این حوزه در ایران و تلاش بیشتر دیگر کاندیداها، این شانس را نداشتم که به عنوان فریلنسر برتر انتخاب بشوم.

کاندیدای فریلنسر برتر آموزش و مشاوره
فریلنسرهای برتر آموزش و مشاوره

اما برای من کاندید شدن در این حوزه و در بین هزاران فریلنسر دیگر افتخار بسیار بزرگی است. از جانب خودم و اعضای تیم وردپرس نارنجی به فریلنسرهای پرتلاشی که امسال از میان کاندیداهای جشنواره برنده شدند و باعث افتخار این مدل کسب و کار  هستند؛ تبریک می گویم.

از طرفی جناب آقای میلاد کرمی (هم بنیانگذار وردپرس نارنجی) نیز در بین کاندیداهای بخش آموزش و مشاوره و همچنین کاندیدای بخش دیجیتال مارکتینگ حضور داشتند که با توجه به سابقه ایشان و کارکرد عالی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ داشتند، به عنوان فریلنسر برتر دیجیتال مارکتینگ برنده شدند که از صمیم قلب به ایشان تبریگ می گویم.

کاندیدهای دیجیتال مارکتینگ
میلاد کرمی فریلنسر برتر دیجیتال مارکتینگ

امیدوارم رویدادهای این چنینی باز هم در کشور عزیزمان برگزار شود تا فریلنسرهای پرتلاش ما بتوانند با کمک به فرهنگ فریلنسینگ به دانش جامعه نیز کمک کنند و من هم بتوانم مجددا شانس خودم را برای برنده شدن امتحان کنم!

4 پاسخ

 1. خیلی ممنونم عاطفه جان
  منم بهت تبریک میگم؛ انشالله نتیجه تلاشتو سال آینده دوبرابر دریافت خواهی کرد…
  برات آرزوی موفقیت های بیشتر می کنم.!

  1. ممنونم
   بازم تبریک می گم و امیدوارم در کنار هم بتونیم هر روز موفقیت های بیشتری به دست بیاریم.
   به امید آینده ای بهتر و روشن تر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *