افزونه های وردپرس

نمایش لیست نویسندگان در وردپرس با افزونه AuthorAvatars

ممکن است برای ایجاد وبلاگ خود از وردپرس استفاده کرده و بخواهید لیست نویسندگان خود را به صورت جداگانه نمایش دهید و یا حتی در وبسایت خود در صفحه ای جداگانه به معرفی نویسندگان سایت خود بپردازید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی، یاد میگیریم که چگونه لیست نویسندگان خود را در وردپرس نمایش دهیم.

نمایش لیست نویسندگان در وردپرس

افزونه ای که برای نمایش لیست نویسندگان در وردپرس به ما کمک خواهد کرد با نام AuthorAvatars در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. این افزونه تا کنون با بیش از ۸.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۸ را کسب نماید. برای نمایش لیست نویسندگان در وردپرس کافی است با کلیک کردن روی دکمه زیر آن را دانلود کرده و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن در وبسایت خود نمایید.

دانلود افزونه AuthorAvatars

پس از نصب و فعالسازی افزونه یک ابزارک و دو شورت کد افزونه را می توانید برای نمایش لیست نویسندگان با عکس هایشان، استفاده کنید.

اگر می خواهید لیست نویسندگان را در نوار ابزار کناری و یا یکی دیگر از منطقه های ابزارکی نشان دهید، پس از روش ابزارکی استفاده کنید. به نمایش >> ابزارک ها رفته و ابزارک AuthorAvatars را به نوار ابزار کناری بکشید و رها کنید. این ابزارک به همراه گزینه های مختلفی می آید که به شما اجازه می دهد لیست خود را به هر شکلی که می خواهید سفارشی سازی کنید.

نمایش لیست نویسنده ها
ابزارک نمایش لیست نویسنده ها

از صفحه ی تنظیمات ابزارک، می توانید اندازه ی تصویر آواتار نویسنده، میزان اطلاعات نویسنده که می خواهید نمایش داده شود، حداقل تعداد پست مورد نیاز، انتخاب نقش های کاربر، و غیره را تعیین کنید.

این مطلب را از دست ندهید :
ساخت نام کاربری فارسی در وردپرس با افزونه WordPress Special Characters in Usernames
نمایس نویسندگان در سایدبار
نمایس نویسندگان در سایدبار

این افزونه به همراه دو شورت کد می آید. برای اضافه کردن لیست نویسندگان با عکس در یک پست یا یک صفحه، می توانید از شورت کد [authoravatars] استفاده کنید. با این حال، اضافه کردن این شورت کد به تنهایی فقط آواتار نویسندگان را نمایش خواهد داد. این شورت کد پارامترهای دیگری هم دارد که می توانید برای نمایش اطلاعات دیگر، آنها را اضافه کنید.

[authoravatars avatar_size=44 link_to_authorpage=true show_name=true show_biography=true]

شما همچنین می توانید ظاهر لیست خود را با برجسته کردن طرح ها در فایل style.css تم خود، تغییر دهید. ما این CSS را به نسخه ی نمایشی خود و به منظور سفارشی کردن صفحه نمایش اضافه کرده ایم.

.shortcode-author-avatars .avatar {

float:right;

text-align:right;

padding:3px;

margin:3px;

border: 1px solid #EEE;

}

.shortcode-author-avatars div.author-list .user {

text-align: right;

}

این ظاهری است که لیست نویسندگان بعد از اعمال CSS سفارشی مطرح شده در بالا، پیدا کرد.

نمایس نویسندگان در صفحه با شورت کد
نمایس نویسندگان در صفحه

نمایش نویسنده ثبت نام نشده با عکس در وردپرس

این افزونه همچنین به شما این امکان را می دهد که نام کاربران معمولی و میهمانان را با استفاده از آدرس ایمیل آنها نمایش دهید. این امر به ویژه برای نویسندگان مهمان که ممکن است در سایت شما حساب کاربری نداشته باشند، مفید است. شما همچنین می توانید از این روش برای برجسته کردن هر یک از کاربران سایتتان، با استفاده از شناسه ی کاربری و یا آدرس ایمیل او، استفاده کنید. شورت کد برای نمایش آواتارهمه کاربران [show_avatar] است. همچنین این کد دارای پارامترهایی است که می تواند شبیه به کد زیر استفاده شود.

[show_avatar email=mail@address.com avatar_size=25 align=right]

همچنین می توانید ظاهر آواتار را با برجسته کردن محتویات افزونه در فایل style.css تم خود تغییر دهید.

.shortcode-show-avatar {

  padding: 3px;

  border: 2px solid #EEE;

}

اجازه دادن به نویسنده برای بارگذاری عکس پروفایل در وردپرس

این افزونه به طور پیش فرض از gravatar استفاده می کند. در این صورت، شما می توانید به آنها اجازه دهید که تصویر پروفایل خود را در وردپرس بارگذاری کنند.
اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه ی WP User Avatar است. پس از نصب افزونه خواهید دید که کاربران می توانند برای پروفایل خود تصویر پروفایل انتخاب کنند.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن