افزونه های ووکامرس

نحوه محدود کردن عنوان محصولات ووکامرس با افزونه Woo Title Limit

عنوان یک محصول و نحوه معرفی آن، یکی از مهم ترین بخش ها برای جذب مشتری و فروش آنلاین است. با محدود کردن عنوان محصولات ووکامرس می توانید فروشندگان خود را ترغیب به استفاده به جا و مناسب از عنوان محصولاتشان کنید.

قبلا در مورد نحوه محدود کردن عنوان نوشته ها در وردپرس صحبت کرده بودم. نه تنها عناوین پست ها در سئوی سایتتان موثر است، بلکه برای یک سایت فروشگاهی عناوین محصولات بسیار مهم تر خواهد بود.

بسیاری از افراد برای ورود محصولاتشان به سایت از تولیدکنندگان محتوا استفاده می کنند، همچنین ممکن است یک سایت چندفروشندگی یا یک بازار در ووکامرس راه اندازی کرده باشید و در هر دو صورت کنترل تعداد کلمات عناوین محصولات بسیار سخت خواهد بود.

اما در این آموزش از وردپرس نارنجی به شما آموزش خواهم داد که چگونه اقدام به محدود کردن عنوان محصولات ووکامرس خود برای بهبود سئو و همچنین بهبود فروشتان نمایید.

نحوه محدود کردن عنوان محصولات ووکامرس

افزونه ای که در این آموزش برای محدود کردن عناوین محصولات ووکامرس معرفی می کنم، با عنوان Woo Title Limit در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۶.۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس، توانسته است امتیاز ۴.۶ را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای محدود کردن عنوان محصولات ووکامرس خود، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
مدیریت فروشگاه ووکامرسی با افزونه WooCommerce Admin

دانلود افزونه Woo Title Limit

پس از نصب و فعال سازی افزونه، زیرمنویی با عنوان Woo Title Limit در بخش تنظیمات پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه هدایت خواهید شد.

تنظیمات افزونه
تنظیمات Woo Title Limit

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، کار کردن با این افزونه بسیار راحت است. شما می توانید تعداد کارکترهای عنوان محصولات را در صفحات مختلف محدود کنید.

Character limit shop page: در این قسمت می توانید تعداد کاراکترها را برای صفحه فروشگاه وارد کنید.

Character limit category page: در این قسمت نیز می توانید تعداد کاراکترها را برای محصولات در صفحه دسته بندی ها مشخص کنید.

Character limit product page: در این بخش نیز می توانید تعداد کاراکترها را برای صفحه محصول انتخاب کنید.

Character limit home page: در نهایت در این بخش می توانید تعداد کاراکترها را برای صفحه اصلی تعیین نمایید.

نکته: در هر بخش در گزینه Character limit، تعداد کاراکترهای دلخواه برای محدود کردن عنوان محصولات ووکامرس را وارد کنید و با فعال کردن گزینه Add “…” to title می توانید در کنار عنوان محصولات را برای اعلام وجود باقی مانده عنوان قرار دهید.

Extra settings: در این بخش تنظیمات اضافی برای محدود کردن عناوین وجود دارد. با فعال کردن گزینه Limit product title for widgets automatically? (beta)، محدودیت در عناوین در بخش ابزارک ها نیز اعمال می شود.

همچنین در این بخش با فعال کردن گزینه Dont break words in title?، از افزونه درخواست می کنید که از شکسته کردن کلمات بهم متصل هنگام محدود کردن عناوین خودداری کند.

این مطلب را از دست ندهید :
نمایش نمودار تغییرات قیمت محصولات ووکامرس با افزونه Plot prices
پیش نمایش افزونه Woo Title Limit
نمایش عناوین محصولات با اندازه دلخواه

در نهایت مانند تصویر بالا با کمک افزونه Woo Title Limit، عناوین محصولات در صفحات مختلف با توجه به تنظمیات، به تعداد کاراکتر دلخواه شما نمایش داده می شود.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن