افزونه های ووکامرس

نمایش مسیر فروشگاه در ووکامرس با افزونه WooCommerce Breadcrumbs

با نمایش مسیر فروشگاه در ووکامرس به مشتریان خود، می توانید آن ها را راهنمایی کرده و چنانچه بخواهند به صفحه اولی که از آنجا محصول مورد نظر خود را پیدا کرده اند مراجعه نمایند، با یک نگاه به مسیر راهنما به هدف خود می رسند.

مشاهده مسیر فروشگاه علاوه بر اینکه کمک می کند کاربران به راحتی به مسیر اصلی بازگردند، خود می تواند بازاریابی برای محصولات در رده مشابه باشد.

به این صورت کاربر با کلیک روی گزینه های مربوط به مسیر بازگشت خود، به  صفحه دسته محصول نیز می رسد که در آن صفحه می تواند محصولات شابه را نیز مشاهده نماید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی راه حل ایجاد مسیر فروشگاه در ووکامرس را به شما آموزش خواهم داد.

نمایش مسیر فروشگاه در ووکامرس

افزونه ای که در این آموزش برای ایجاد مسیر راهنما در فروشگاه ووکامرسی معرفی می کنم، با عنوان WooCommerce Breadcrumbs در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۶.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۵ را از کاربران خود به دست بیاورد.

مانند داستان های شاه و پریان که کودکان برای پیدا کردن راه بازگشت به خانه، در راه خورده نان می ریختند، افزونه WooCommerce Breadcrumbs نیز برای مشتریان شما حکم خرده نان را دارد تا راه بازگشت به خانه را گم نکنند.

برای ایجاد و نمایش مسیر فروشگاه در ووکامرس، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس آن را روی وب سایت خود نصب و فعال کنید.

این مطلب را از دست ندهید :
تبدیل ارز در ووکامرس با افزونه CBX Currency Converter

دانلود افزونه WooCommerce Breadcrumbs

پس از نصب و فعال سازی افزونه زیرمنویی با عنوان WC Breadcrumbs در بخش تنظیمات پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه برای نمایش مسر فروشگاه در ووکامرس هدایت خواهید شد.

افزونه نمایش مسیر فروشگاه ووکامرسی
تنظیمات افزونه

Enable breadcrumbs: با فعال کردن این گزینه، مسیر راهنما در فروشگاه شما فعال خواهد شد.

Breadcrumb separator: در این گزینه می توانید برای نمایش مسیر فروشگاه در ووکامرس، کاراکتری برای جداسازی کلمات تعیین نمایید.

Wrap after  و Wrap before: این دو گزینه برای تعریف یک کلاس هستند که توسط آن در فایل های استایل همانند style.css و rtl.css می توانید ظاهر بخش خط راهنما را تغییر دهید.

Before  و After:  در این دو گزینه نیز برای استایل دهی خط راهنما هنگام نمایش مسیر فروشگاه در ووکامرس،  می توانید قطعه کدهای HTML خود را وارد نمایید.

Home text: در این گزینه، متن مناسب برای شروع مسیر راهنما را وارد کنید.

Home URL: در این گزینه نیز آدرس صفحه را وارد کنید که در گزینه قبلی به عنوان مسیر شروع راهنما عنوان آن را وارد کرده اید.

پیش نمایش افزونه WooCommerce Breadcrumbs
نمایش مسیر فروشگاه در ووکامرس

پس از ذخیره تغییرات، چنانچه به صفحه یکی از محصولات خود مراجعه نمایید، خواهید دید که مسیر فروشگاه مانند تصویر بالا نمایش داده می شود.

با نمایش مسیر فروشگاه در ووکامرس، مانند خورده نان قصه ها نمی گذارید تا کاربران شما در فروشگاهتان سردرگم شوند.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن