افزونه های ووکامرس

ایجاد روش پرداخت سریع برای محصولات دانلودی در ووکامرس با افزونه WooCommerce Checkout For Digital Goods

در یک فروشگاه ووکامرسی می توانید انواعی از محصولات را به فروش برسانید، حال اینکه محصولات دانلودی نیازی به فیلدهایی مانند آدرس نخواهند داشت و شما به صفحه پرداخت سریع برای محصولات دانلودی نیاز دارید.

پیش از این در مورد افزونه ی ویرایش صفحه پرداخت در ووکامرس توضیح داده بودم، اما ممکن است شما دو نوع محصول در فروشگاهتان به فروش برسانید.

ممکن است در فروشگاه ووکامرسی خود هم محصولات فیزیکی را به فروش برسانید که نیازمند فیلد آدرس در صفحه پرداخت خود هستند و هم محصولات دانلودی و مجازی را به فروش برسانید که نیاز به پرداخت سریع برای محصولات دانلودی وجود دارد و کاربران می توانند بدون پرکردن فیلد آدرس، پس از پرداخت از محصول خریداری شده استفاده کنند.

آنچه در این آموزش از وردپرس نارنجی دنبال می کنم، ویرایش فیلدهای پرداخت فقط برای محصولات دانلودی می باشد. پس ادامه این مقاله را از دست ندهید.

 روش پرداخت سریع برای محصولات دانلودی در ووکامرس

افزونه ای که در این آموزش برای ویرایش صفحه پرداخت تنها برای محصولات دانلودی ووکامرس معرفی می کنم، با عنوان WooCommerce Checkout For Digital Goods در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از 3.000 نصب فعال توانسته است امتیاز 4.8 را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای ایجاد یک روش پرداخت سریع برای محصولات دانلودی ووکامرس، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
مقایسه محصولات در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Compare

دانلود افزونه WooCommerce Checkout For Digital Goods

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی با عنوان Woo Checkout Fields در پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه هدایت خواهید شد.

تنظیمات افزونه
تنظیمات افزونه

همانطور که مشاهده می کنید، می توانید در این صفحه تعیین نمایید که در بخش پرداخت برای محصولات دانلودی، چه فیلدهایی نمایش داده شوند تا کاربران فقط با پر کردن همان فیلدها بتوانند خرید خود را به اتمام برسانند.

فرم پرداخت با فیلدهای کم برای محصولات دانلودی
پیش نمایش افزونه

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، چنانچه در سبد خرید تنها محصولات دانلودی و یا مجازی قرار داشته باشد، مشتریان با پرکردن کمترین تعداد فیلد می توانند خرید خود را به اتمام برسانند.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره آموزش وردپرس در اصفهانثبت نام رایگان (کد تخفیف : WpNarenji)
+