افزونه های ووکامرس

برون بری سفارشات فروشگاه ووکامرسی با افزونه WooCommerce Simply Order Export

با برون بری سفارشات فروشگاه ووکامرسی یا همان اکسپورت سفارشات در ووکامرس می توانید اطلاعات سفارشات خود از قبیل اطلاعات مشتری را به فروشگاه دیگری وارد یا برای مقاصد دیگر از آن استفاده کنید.

برای مثال فرض کنید که شما در فروشگاه اینترنتی خود مشتریان خاصی دارید که محصولات شما را هر روز خریداری می کنند، پس با برون بری سفارشات فروشگاه ووکامرسی خود می توانید اطلاعات این مشتریان را به پیک خود بدهید تا برای هر سفارش لازم به ترار اطلاعات نباشد.

در این آموزش از وردپرس نارنجی یکی از افزونه های محبوب در زمینه اکسپورت سفارشات در ووکامرس را معرفی می کنیم.

برون بری سفارشات فروشگاه ووکامرسی

افزونه ای که در این آموزش برای اکسپورت سفارشات در ووکامرس معرفی می کنیم، با عنوان WooCommerce Simply Order Export در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۶.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۳.۷ را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای برون بری سفارشات فروشگاه ووکامرسی خود، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس آن را در وب سایت خود نصب و فعال نمایید.

دانلود افزونه WooCommerce Simply Order Export

پس از نصب و راه اندازی افزونه تب جدیدی با عنوان Order Export در بخش پیکربندی ووکامرس ظاهر می شود. در این تب که خود دارای دو بخش مجزا می باشد، می توانید اقدام به اکپورت سفارشات در ووکامرس کنید.

برون بری سفارشات در ووکامرس
بخش عمومی برون بری سفارشات

بخش General

در این بخش می توانید مواردی را که برای برون بری اطلاعات سفارشات نیاز دارید علامت زده و برای فایل اکسپورت شده یک نام وارد کنید.

این مطلب را از دست ندهید :
ارسال رایگان محصولات در ووکامرس با افزونه Advanced Free Shipping

در گزینه Select export duration & Export یک تاریخ شروع و پایان برای برون بری اطلاعات انتخاب کنید. تنها اطلاعات سفارشاتی که در بازه انتخابی شما ثبت شده اند، برون بری خواهند شد.

اکسپورت سفارشات در ووکامرس
بخش پیشرفته اکسپورت سفارشات

بخش Advanced

در این بخش همانطور که مشخص است می توانید مشخص کنید که هنگام برون بری سفارشات فروشگاه ووکامرسی شما، سفارشات با چه وضعیت هایی( تکمیل شده، در انتظار پرداخت و.. ) اکسپورت شوند.

در گزینه Export style نیز برای نحوه نمایش اطلاعات برون بری شده یکی از دو حالت اکسپورت هر سفارش در یک ردیف و یا اکسپورت هر محصول موجود در سفارش در ردیف جداگانه را انتخاب نمایید.

در نهایت در بخش General با کلیک روی دکمه Export Now! اطلاعات مورد نظر برون بری شده و به صورت یک فایل CSV دانلود خواهد شد.

همچنین با نصب افزونه  ADD-ON این پلاگین می توانید از ویژگی های بیشتری که برای شما برای برون بری سفارشات فروشگاه ووکامرسی فراهم شده است استفاده کنید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن