افزونه های ووکامرس

ساخت صفحه تشکر از خرید با افزونه WooCommerce Thank You Page – NextMove Lite

پس از ایجاد فروشگاه اینترنتی، باید برای رضایت هر چه بیشتر مشتریان و ترغیب آنها به خرید بیشتر تلاش کنیم. می توانید برای ایجاد حس رضایت بیشتر در مشتریان خود، اقدام به ایجاد صفحه تشکر از خرید در ووکامرس کنید.

گرچه این ویژگی در ووکامرس به طور پیش فرض وجود دارد، اما با شخصی سازی صفحه تشکر می توانید پیغام دلخواه خود، کد تخفیف و … را در شرایط دلخواه برای کاربران به نمایش بگذارید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ای کاربردی را معرفی خواهیم کرد که به کمک آن می توانید در شرایط مختلف صفحه تشکر از خرید را به کاربرانتان نمایش دهید.

ساخت صفحه تشکر از خرید در ووکامرس

افزونه ای که در این آموزش برای ایجاد صفحه تشکر از خرید معرفی می کنیم، با عنوان WooCommerce Thank You Page – NextMove Lite در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۶.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۷ را از کاربران خود بدست بیاورد. با کمک افزونه Thank You Page – NextMove Lite می توانید در صفحه تشکر از خرید خود حرکت بعدی مشتری را برای خرید بیشتر تعیین کنید. برای مثال در این صفحه می توانید یک کوپن تخفیف ارائه دهید.

برای ساخت صفحه تشکر از خرید سفارشی در ووکامرس، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن در وبسایت خود نمایید.

دانلود افزونه Thank You Page – NextMove Lite

این مطلب را از دست ندهید :
خرید محصولات مکمل در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Frequently Bought Together

پس از نصب و فعالسازی افزونه زیرمنویی تحت عنوان Thank You Page در بخش ووکامرس پیشخوان شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات و ایجاد صفحه تشکر از خرید هدایت می شوید.

صفحه تشرک از خرید
پیکربندی ساخت صفحه تشکر از خرید

در این صفحه می توانید جزئیات مربوط به صفحه تشکر از خرید، که به طور پیش فرض توسط سازنده افزونه تهیه شده است را مشاهده نمایید. با کلیک روی دکمه setting به صفحه تنظیمات افزونه هدایت خواهید شد.

تنظیمات ایجاد صفحه تشکر پس از خرید
تنظیمات افزونه صفحه تشکر از خرید

Troubleshoot Your Page

در این بخش می توانید یک سفارش را بررسی کرده و ببنید که آیا صفحه تشکر از خرید برای مشتری شما نمایان شده است یا خیز.

General

در این بخش می توانید نحوه نمایش پیغام تشکر را به صورت لایو یا در صندوق ایمیل مشتری انتخاب کنید، محل قرار گیری پیغام با با افزودن کدهای سی اس اس تغییر داده و نمایش پیغام تشکر را در روالهای مختلف مانند در انتظار پرداخت و تکمیل شده نیز ایجاد کنید.

FAQs

همانطور که از نام این بخش مشخص است، می توانید سوالات متدوال در مورد نحوه کارکرد افزونه را مشاهده و در صورتی که مشکلی با کار کردن با این افزونه داشتید از اینن طریق آن را حل و فصل نمایید.

Google Map

چنانچه تمایل داشته باشد در صفحه تشکر از خرید نقشه گوگل فروشگاه شما نمایان شود، از این قسمت با وارد کردن کلید API این ویژگی را فعال نمایید.

eCommerce Tracking Codes

در این بخش می توانید فرآیند پیگیری مشتری را پس از مشاهده صفحه تشکر از خرید از طریق گوگل آنالیتیکس یا فیسبوک فعال یا غیرفعال نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
ایجاد تخفیف در اولین خرید ووکامرس با افزونه First Order Discount

اکنون برای ایجاد صفحه تشکر از خرید دلخواه خود پس از ذخیره تغییرات و بازگشت به صفحه قبل، روی دکمه Add New کلیک کنید.

ایجاد صفحه تشکر برای پس از خرید
ایجاد صفحه تشکر جدید

در این صفحه ابتدا یک عنوان برای صفحه تشکر از خرید خود وارد نمایید و سپس در بخش Rules برای نمایش این صفحه شرایط دلخواه را تعیین نمایید.

برای مثال من در این فروشگاه تعیین کردم که چنانچه سفارش مشتری در دسته بندی محصول وردپرس نارنجی باشد یا محصول ساده باشد، پیغام تشکر برای وی نمایان شود.

در نسخه رایگان این افزونه تنها چند شرط را می توانید به صورت “و” و “یا” اعمال نمایید.

در مرحله بعدی در بخش Page Priority اولویت صفحه را مشخص کرده و در نهایت برای نمایش صفحه تشکر از خرید به مشتریان روی دکمه انتشار کلیک کنید.

ویرایش صفحه تشکر از خرید به صورت لایو
ویرایش زنده صفحه تشکر از خرید

در این صفحه می توانید رنگبندی، قالب نمایش صفحه، جزئیات نمایش داده شده در آن و … را به دلخواه خود با کشیدن و رها کردن ویرایش نمایید. در نهایت برای ذخیره تغییرات روی دکمه save کلیک کنید.

نمایش پیام تشکر پس از خرید در ووکامرس
نمایش پیغام تشکر پس از خرید

اکنون چنانچه مشتری خریدی انجام داده که شرایط تعیین شده را دارا باشد، صفحه تشکر از خرید مانند تصویر بالا برای او به نمایش درخواهد آمد.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن