اخبار وردپرس
موضوعات داغ

وردپرس ۵.۰.۳ منتشر شد

وردپرس ۵.۰.۳ در تاریخ ۹ ژانویه ۲۰۱۸ منتشر شده است. این نسخه برای برطرف کردن ۳۶ باگ و ۷ بهبود عملکرد ویرایشگر گوتنبرگ ارائه شده است.

از زمان انتشاز نسخه جدید وردپرس یعنی ۵.۰ ، بیش از ۱۸ میلیون بار این نسخه جدید دانلود و نصب شده است و این موضوع خود گواه پیگیری کاربران برای رفع خطاها و علاقه مندی هر چه بیشتر افراد به دانلود نسخه های جدیدتر است.

وردپرس ۵.۰.۳

همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم، وردپرس نسخه ۵.۰.۳ با هدف برطرف کردن ۳۶ باگ امنیتی و ۷ نوع بهبود عملکرد ویرایشگر جدید خود ارائه شده است.

تمرکز نسخه جدید بیشتر روی بلوک‌های ویرایشگر گوتنبرگ و همچنین رفع اشکالات مرتبط است. از جمله مواردی که در این نسخه به آنها پرداخته شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رفع ۱۵ باگ در بلوک ویرایشگر گوتنبرگ و توسعه آن و اطمینان حاصل کردن از بروزرسانی درست ویرایشگر
  • رفع ۲ باگ و خطای مشهود در بلوک ویرایشگر گوتنبرگ
  • با غیرفعال کردن جاوا اسکریپت خطایی در هنگام استفاده از ویرایشگر گوتنبرگ مشاهده می‌شد، این مورد در وردپرس ۵.۰.۳ پیگیری و برطرف شده است.
  • خطاهایی که از سمت php دریافت می شد، رفع و شخصی‌سازی شد.
  • خطاهای مربوط به بارگذاری فایل‌های مشترک مانند CSV ها نیز رفع شد.

وردپرس بصورت منظم در حال بروزرسانی و برطرف کردن خطاها و مشکلات نسخه جدید خود است. تیم توسعه وردپرس هرگز از اعتماد کاربرانش سوءاستفاده نکرده و علاوه بر اینکه خود همواره پیگیر خطاها و مشکلات است، به نظرهای کاربران و انتقادات آنها اهمیت میدهد.

این مطلب را از دست ندهید :
برای جلوگیری از هک وب سایتتان افزونه Easy WP SMTP را هم اکنون آپدیت نمایید!

اگر هنوز وردپرس خود را به روزرسان نکرده اید، می توانید نسخه جدید وردپرس را از مخزن وردپرس دانلود کرده و یا از طریق پیشخوان خود اقدام به آپدیت وردپرس خود کنید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن