افزونه های وردپرس

انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی با افزونه WordPress to Buffer

یکی از راه های افزایش بازدید و همچنین افزایش رتبه سئوی سایت، انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی است.

با انتشار مطالب وبلاگ وردپرسی خود در شبکه های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام، پینترست و … می توانید مخاطبان بیشتری را به سمت وبسایت خود جذب کرده و به افراد بیشتری خدمات خود را معرفی نمایید.

اما بنا به دلایلی مانند فیلترینگ و کمبود وقت برای انتشار پست ها، مدیران وبسایتها ترجیح می دهند این کار به صورت خودکار و بدون دخالت آنها صورت بپذیرد.

در این آموزش از وردپرس نارنجی، افزونه ای را معرفی خواهیم کرد که به کمک آن می توانید اقدام به انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی کنید.

انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

افزونه ای که در این آموزش برای انتشار خودکار پستهای وردپرسی معرفی می کنیم، با عنوان WordPress to Buffer در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای دو نسخه تجاری و رایگان می باشد، تا کنون توانسته است با بیش از ۷.۰۰۰ نصب فعال امتیاز ۴.۳ را از کاربران خود دریافت نماید. برای انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی با کلیک روی دکمه زیر افزونه را دانلود و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن در وبسایت خود نمایید.

دانلود افزونه WordPress to Buffer

پس از نصب و فعالسازی افزونه پیغامی مانند تصویر زیر در پیشخوان شما ظاهر می شود که لازم است برای فعالسازی افزونه روی لینک Click here to Authorize کلیک کنید.

پیغام برای ثبت نام در سایت buffer.com
پیغام پس از نصب افزونه WordPress to Buffer

بعد از کلیک روی لینک Authorize وارد صفحه وبسایت بافر مانند تصویر زیر خواهید شد که می توانید در آن به وسیله اکانت یکی از شبکه های اجتماعی خود اقدام به ساخت اکانت کنید و یا چنانچه پیش از این در این سایت ثبت نام کرده اید، وارد شوید.

این مطلب را از دست ندهید :
ساخت فرم حرفه ای در وردپرس با افزونه Ninja Forms
ثبت نام در سایت بافر
ثبت نام و ورود به وب سایت buffer.com

در این مرحله من از اکانت لینکدین برای ثبت نام استفاده کردم.  بعد از اینکه روی دکمه Sign in with Linkedin کلیک کردید و وارد اکانت خود شدید، در صفحه ای مانند تصویر زیر باید با کلیک روی دکمه Allow اجازه دسترسی به اکانت خود را به افزونه بدهید.

ثبت نام با اکانت لینکدین
ثبت نام و ورود با اکانت لینکدین

بعد از اینکه وارد اکانت شدید به پیشخوان وردپرس برگردید و مجددا روی گزینه Click here to Authorize کلیک کنید.

اجازه دسترسی به سایت بافر
مجوز دسترسی به وب سایت بافر

بعد از کلیک روی این گزینه مجددا وارد سایت بافر خواهید شد. برای انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی مشابه تصویر زیر روی دکمه Allow Access کلیک کنید.

بعد از این مرحله وارد پیشخوان خود خواهید شد و به صفحه تنظیمات افزونه هدایت می شوید. دقت کنید که در صورت اتصال اکانت به افزونه، باید حتما پیغام موفقیت آمیز بودن اتصال اکانت خود را مانند تصویر زیر مشاهده نمایید.

اتصال بافر به شبکه های اجتماعی
موفقیت آمیز بودن اتصال بافر به اکانت شبکه های اجتماعی

اکنون برای اینکه وضعیت و نحوه انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی را مشخص کنید، روی تب نوشته ها کلیک نمایید. بعد از کلیک روی این تب صفحه ای مشابه تصویر زیر را مشاهده خواهید نمود.

انتشار خودکار نوشته ها در شبکه های اجتماعی
تنظیمات اتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، در بالا اکانت لینکدین و در پایین هم دو کادر برای انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی نمایش داده می شود.

در کادر اول که با عنوان publish ایجاد شده است، بعد از اینکه نوشته جدید منتشر شود به صورت خودکار با فرمتی که در این کادر انتخاب کرده اید نوشته را در شبکه اجتماعی مورد نظر ارسال خواهد کرد.

در کادر دوم که با عنوان Update ایجاد شده است، هر بار که نوشته ای را به روز نمایید میتوانید با عنوان به روزرسانی نوشته، به صورت خودکار در شبکه اجتماعی انتخاب شده به اشتراک بگذارید.

این مطلب را از دست ندهید :
دکمه تماس با ما چسبان در وردپرس با Call Now Button

برای نحوه نمایش و ارسال پست های خود هنگام انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی می توانید از منوی کشویی insert tag تگ های دلخواه را انتخا و اضافه نمایید. این تگ ها شامل موارد زیر هستند:

Site Name: با استفاده از این تگ میتوانید عنوان سایت خود را در پستی که به صورت اتوماتیک در شبکه های اجتماعی منتشر می شود، ذکر کنید.

Post Title: با استفاده از این تگ عنوان نوشته نیز در هنگام انتشار در شبکه های اجتماعی نمایش داده می شود.

Post Excerpt: با استفاده از این تگ میتوانید خلاصه نوشته خود را نیز در شبکه اجتماعی مورد نظر نمایش دهید.

Post Content: با استفاده از این تگ محتوای کامل نوشته در شبکه اجتماعی دلخواه نمایش داده می شود.

Post Date: با استفاده از این تگ، تاریخ انتشار نوشته نیز در شبکه اجتماعی قرار می گیرد.

Post URL: در نهایت با استفاده از این تگ هم میتوانید آدرس نوشته های خود را نیز به صورت خودکار در شبکه اجتماعی خود قرار دهید.

بعد از اینکه فرمت دلخواه را برای انتشار و به روزرسانی نوشته به صورت خودکار در شبکه اجتماعی وارد کردید، روی دکمه Save کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شود.

 از این به بعد هر گاه نوشته ای را در وبسایت خود منتشر کنید، به صورت خودکار به شبکه اجتماعی که انتخاب کرده اید ارسال می شود.

در این افزونه همچنین امکان اتشار خودکار مطالب و محتواهای برگه ها و محصولات در تب های برگه ها و محصولات فراهم شده است.

برای اینکه سایر شبکه های اجتماعی مثل توییتر، فیسبوک، اینستاگرام و … را نیز به وبسایت خود متصل کنید، به اکانت خود در سایت buffer.com وارد شده و به همین ترتیب دسترسی به سایر شبکه های اجتماعی را نیز ایجاد نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
تهیه نسخه پشتیبان از دیتابیس وردپرس با افزونه WP Database Backup
اتصال شبکه های اجتماعی بیشتر به اکانت بافر
اتصال سایر شبکه های اجتماعی برای ارسال خودکار مطالب

برای این منظور در صفحه حساب خود در وبسایت بافر روی دکمه Manage Social Accounts کلیک کرده و سپس روی دکمه Add a New Social Account کلیک نمایید. در این مرحله می توانید اکانت دلخواه خود را به وبسایتتان متصل نمایید تا در صورت ارسال پست در وردپرس این پست به صورت خودکار در اکانت شبکه های اجتماعی انتخاب شده نمایش داده شود.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن