اخبار وردپرس نارنجی

گزارش برگزاری سومین دوره آموزش وردپرس به زبان ساده در شهر گنبدهای فیروزه ای

سومین دوره آموزش وردپرس به زبان ساده نیز برگزار شد و توانستیم بار دیگر وردپرس را به دوستداران آن معرفی کنیم. در ادامه گزارش برگزاری سومین دوره آموزش وردپرس را بررسی خواهم کرد.

این بار از دو دوره قبلی کمی متفاوت تر عمل کردیم و علاوه بر آموزش وردپرس، آموزش امنیت وردپرس و آموزش کسب و کار اینترنتی را در کنار دوره خود گنجاندیم.

در اولین جلسه این دوره، ابتدا آقای ” میلاد کرمی ” ، مربی رشد شخصی و توسعه کسب و کار، چند دقیقه ای از وقتشان را در اختیار دانشجویان دوره سوم قرار داده و در مورد لزوم راه اندازی کسب و کار اینترنتی در دنیای امروز صحبت کردند.

تصویر میلاد کرمی در دوره سوم وردپرس
میلاد کرمی در سومین دوره آموزش وردپرس به زبان ساده

به عنوان مدرس اصلی دوره سوم آموزش وردپرس به زبان ساده، من، ” عاطفه نوربخش ” در مورد ویژگی های اصلی وردپرس و دلیل انتخاب وردپرس صحبت کردم.

عاطفه نوربخش در دوره سوم آموزش وردپرس
عاطفه نوربخش در سومین دوره آموزش وردپرس

آقای ” آرین لاوی ” هم بنیانگذار آقای امنیت نیز در ادامه صحبت های من در مورد ویژگی های امنیتی وردپرس و اینکه چطور می توانیم وردپرسی امن تر داشته باشیم، صحبت کردند.

آرین لاوی در دوره سوم وردپرس
آرین لاوی در سومین دوره آموزش وردپرس

در انتها تعداد ۱۵ وب سایت برتر در حوزه های مختلف که با کمک وردپرس طراحی شده بودند معرفی شدند.

برای حسن ختام جلسه، علاوه بر معرفی یکی از ابزارهای مهم در راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی، شیوه ثبت نام در دوره اصلی و بازه زمانی دوره بیان شد.

در نهایت کسانی که ثبت نام خود را قطعی کردند، توانستند همگام با من وب سایت خود را تنها در ۴ جلسه و با کمک وظیفه های مختلفی که به آن ها واگذار شد، راه اندازی کنند.

این مطلب را از دست ندهید :
دومین جشنواره فریلنسرهای ایران بزودی برگزار می شود!

این مقاله تنها بخشی از گزارش برگزاری سومین دوره آموزش وردپرس به زبان ساده بود، امیدوارم در جلسات بعدی شما نیز یکی از اعضای شرکت کننده باشید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن