اخبار وردپرس نارنجی

گزارش برگزاری چهارمین دوره آموزش وردپرس به زبان ساده

چهارمین دوره آموزش وردپرس به زبان ساده نیز برگزار شد و من بار دیگر توفیق این را داشتم تا بتوانم به عنوان مدرس اصلی در این دوره حضور داشته باشم. در ادامه گزارش برگزاری چهارمین دوره آموزش وردپرس را بررسی خواهم کرد.

این دوره نیز در شهر زیبای اصفهان و در کنار همشهریان عزیز برگزار شد، در اولین جلسه و در ابتدا، من “عاطفه نوربخش” به عنوان مدرس اصلی دوره در مورد ویژگی های کلیدی وردپرس و دلیل انتخاب این سیستم مدیریت محتوا صحبت کردم.

بیشتر شرکت کنندگان به دلیل عدم دانش کافی در حوزه وردپرس گمان می کردند این سیستم امن نیست، اما در این دوره نیز از ” آقای آرین لاوی “ متخصص امنیت وب دعوت شده بود و ایشان پس از من در مورد امنیت وردپرس و آسیب پذیری های آن صحبت کردند.

در ادامه صحبت های آقای لاوی در مورد افزونه محبوب ITHEMES، من نیز تعدادی از محبوب ترین افزونه های وردپرس و کاربرد آن ها معرفی کردم.

در ادامه آقای ” میلاد کرمی “ توسعه دهنده رشد شخصی و کسب و کار، در مورد علل راه اندازی کسب و کار اینترنتی، موانع پیش رو و افق های روشن این حوزه صحبت کردند.

در نهایت برای حسن ختام جلسه یکی از ابزارهای موثر در راه اندازی کسب و کار اینترنتی معرفی شد و در نهایت بازه زمانی برگزاری چهارجلسه بعدی تعیین شد.

کسانی که در این دوره ثبت نام قطعی کردند، توانستند از مزیت ۴ جلسه آموزش وردپرس استفاده کرده و در نهایت وب سایتوردپرسی خود را راه اندازی کنند.

این مطلب را از دست ندهید :
سومین دوره آموزش وردپرس به زبان ساده در شهر گنبدهای فیروزه ای برگزار می شود
عکس دسته جمعی دوره چهارم
چهارمین دوره آموزش وردپرس به زبان ساده

این تنها گزارش برگزاری چهارمین دوره آموزش وردپرس به زبان ساده است و اگر شما هم می خواهید با سیستم وردپرس آشنا شوید، پیشنهاد می کنم در جلسات بعدی مهمان ما باشید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن