افزونه های وردپرس

ساخت نوار اعلان در وردپرس با افزونه WP Notification Bars

با ساخت نوار اعلان در وردپرس می توانید موارد گوناگونی از جمله شروع یک رویداد، تخفیفات، پیشنهاد عضویت و مواردی از این قبیل را با یک نوار اعلان در پایین یا بالای سایت خود به کاربران در سایت اطلاع رسانی نمایید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی، افزونه ای را معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید نوارهای اعلان زیبا و کاربرپسند با تنظیمات راحت و سریع و امکان مشاهده ی پیش نمایش طراحی کنید.

ساخت نوار اعلان در وردپرس

افزونه ای در این مقاله برای ایجاد نوتیفیکیشن بار معرفی می کنیم، با نام WP Notification Bars در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. این افزونه تا کنون با بیش از ۲۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۱ را از کاربران خود دریافت کند. برای ساخت نوار اعلان در وردپرس با کلیک روی دکمه زیر افزونه WP Notification Bars را دانلود کرده و به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی ان نمایید.

دانلود افزونه WP Notification Bars

پس از نصب و فعالسازی افزونه منویی با عنوان نوار اطلاع رسانی در یشخوان وردپرس شما اضافه خواهد شد که با کلیک روی آن به بخش همه نوارهای اطلاع رسانی هدایت می شوید. برای افزودن نوار جدید می توانید روی دکمه افزودن جدید در این صفحه کلیک کرده یا به منوی نوار اطلاع رسانی >> افزودن جدید بروید.

افزودن نوار اعلان
افزودن نوار اعلان جدید

همانطور که در تصویر میبینید تب‌هایی برای انتخاب تنظیمات نوار، تنظیمات محتوا، تنظیمات استایل و تنظیمات شرایط برای نمایش نوار اعلان وجود داره که در هر مرحله می‌تونید آنها را مدیریت کنید. همچنین با کلیک روی پیش نمایش نوار می توانید در هر لحظه نوار اعلان ساخته شده را مشاهده نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
تغییر پیشوند جداول دیتابیس وردپرس برای جلوگیری از نفوذ به سایت با افزونه Brozzme DB Prefix

تب عمومی

دکمه پنهان کردن/بستن: از این قسمت میتوانید اقدام به انتخاب دکمه ی مربوط به بستن/ پنهان کردن نوار اعلان در وردپرس کنید که شامل گزینه‌های بدون دکمه، دکمه تغییر وضعیت و دکمه بستن است.

 عرض محتوا(px): در این بخش میتوانید عرض محتوای نوار اعلان در وردپرس را برحسب پیکسل وارد کنید.

موقعیت CSS نوار اطلاع رسانی: در این بخش موقعیت نوار اعلان را به یکی از شکل‌های ثابت (با اسکرول کردن به سمت پایین صفحه، نوار اعلان همچنان قابل مشاهده خواهد بود) یا مطلق (با اسکرول کردن به سمت پایین صفحه، نوار اعلان از معرض دید خارج می شود) قرار دهید.

تب محتوا

در این بخش می توانید محتوایی که روی نوار اعلان قرار می گیرد، نوع لینک(دکمه یا پیوند)، متن روی لینک و همچنین آدرسی که کاربر پس از کلیک روی لینک به آن منتقل می شود را وارد کنید.

محتوای نوار اعلان در وردپرس
محتوای نوار اعلان

تب سبک

در این بخش می توانید رنگ ها و اندازه فونتهای نوار اعلان خود را به دلخواه شخصی سازی کنید.

سبک نوار اعلان
استایل نوار اعلان

تب شرایط

در این تب هم میتوانید شرایط نمایش نوار اعلان در وردپرس را در زمان و مکان خاص تعیین نمایید.

شرایط نمایش نوار اعلان
جایگاه نمایش نوار اعلان

در انتها بر روی انتشار کلیک کنید تا نوار اعلان وردپرس مشابه تصویر زیر در سایت نمایش داده شود.

ساخت نوار اعلان در وردپرس
نوار اعلان ساخته شده

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن