ممکن است بخواهید آب و هوای منطقه خود را در وب سایت وردپرسی تان به نمایش بگذارید، یکی از افزونه های محبوب که آب و هوای ایران را به خوبی نمایش می دهد، افزونه WP-Parsi Iran weather می باشد.

قبلا ابزارک نمایش آب و هوا در وردپرس را معرفی کرده بودم، اما در برخی مناطق این ابزارک با مشکل مواجه شده بود و به همین دلیل تصمیم گرفتم در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ایرانی مخصوص نمایش آب و هوای ایران را معرفی کنم.

نمایش آب و هوای ایران در وردپرس

افزونه ای که برای نمایش آب و هوای ایران در وردپرس در این آموزش معرفی می کنم، افزونه ای ایرانی با عنوان WP-Parsi Iran weather می باشد.

این افزونه تا کنون با بیش از 900 نصب فعال توانسته است امتیاز 4.3 را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای نمایش آب و هوای ایران با کمک این افزونه، با کلیک روی دکمه زیر آن را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه WP-Parsi Iran weather

پس از نصب و فعال سازی افزونه ابزارکی با عنوان آب و هوای ایران در بخش نمایش >> ابزارک ها ظاهر می شود که می توانید آن را به بخش دلخواه خود اضافه کنید.

تنظیمات افزونه
افزودن ابزارک به سایت

در این ابزارک ابتدا شهر پیش فرض خود را انتخاب کرده، واحد نمایش درجه حرارت را انتخاب کنید و در نهایت پس از انتخاب اندازه آیکون، مواردی که تمایل دارید نمایش داده شوند را فعال کنید و ابزارک را ذخیره نمایید.

در نهایت پس از انجام تمام تنظیمات، افزونه WP-Parsi Iran weather آب و هوای ایران را در محل که ابزارک را قرار داده اید نمایش خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *