افزونه های وردپرس

کنترل و برگرداندن پیش نویس های وردپرس با افزونه WP Revisions Control

به طور پیش فرض چنانچه در نوشته های خود تغییراتی به وجود بیاورید، چه در حالت پیش نویس و چه آن ها منتشر کنید، امکان برگرداندن پیش نویس های وردپرس وجود ندارد.

به هر دلیلی ممکن است پس از انتشار یک نوشته از تغییراتی که داده منصرف شوید و یا بخواهید قسمتی را که به یک نوشته اضافه کرده اید، حذف کرده و آن را به حالت اول برگردانید.

همانطور که در ابتدا گفتیم امکان برگرداندن پیش نویس های وردپرس به حالت قبل از ذخیره وجود ندارد، اما در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ای را معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید پیش نویس ها و نوشته های خود را به حالت های قبلی برگردانید.

کنترل و برگرداندن پیش نویس های وردپرس

افزونه ای که در این آموزش برای برگرداندن حالت های قبلی رونوشت های وردپرسی معرفی می کنیم، با عنوان WP Revisions Control در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۶.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۲ را از کاربران خود دریافت کنید.

چنانچه شما هم در بسیاری از مواقع تمایل به برگرداندن پیش نویس های وردپرس دارید، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس آن را روی وب سایت خود نصب و فعال کنید.

دانلود افزونه WP Revisions Control

پس از نصب و راه اندازی افزونه، در منوی تنظیمات >> نوشتن، بخشی با عنوان WP Revisions Control را مشاهده خواهید کرد.

این مطلب را از دست ندهید :
راه اندازی سیستم آموزش آنلاین در وردپرس با افزونه LearnPress
تنظیمات مدیریت پیش نویس های وردپرس
تنظیمات افزونه

در این بخش برای نوشته ها و برگه های خود می توانید تعیین کنید که به چه تعداد امکان تجدید نظر وجود خواهد داشت، برای مثال من می توانم نوشته های خود را تا حداکثر ۱۰ بار به حالت قبلی برگردانم و برگه های خود را تا حداکثر ۲ بار.

همچنین در گزینه css سفارشی می توانید استایل های دلخواه خود را برای این افزونه وارد کنید.

اکنون برای برگرداندن پیش نویس های وردپرس، به صفحه ویرایش نوشته یا برگه مورد نظر بروید.

مشاهده و برگرداندن رونوشت های یک پست
برگرداندن رونوشت های یک نوشته

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، چنانچه نوشته خود را منتشر کرده باشید، با کلیک روی لینک تغییر به پیش نویس می توانید نوشته را به حالت پیش نویس تغییر دهید.

در پایین نوشته بخشی با عنوان Revisions به وجود آمده است که در آن می توانید تعداد رونوشت های ایجاد شده از این نوشته را مشاهده کنید و یا با زدن کلید Purge these revisions تمام اطلاعات رونوشت ها را پاک کنید.

همچنین در گزینه Limit this post to می توانید برای برگرداندن پیش نویس های وردپرس برای این نوشته، محدودیت بیشتری قرار دهید.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، در سمت چپ و در بخش سند گزینه ای با عنوان بازبینی وجود دارد که روی آن تعداد دفعات مجاز برای برگرداندن پیش نویس های وردپرس را نوشته است.

مشاهده و بررسی پیش نویس ها و برگرداندن به حالت قبلی برای نوشته های وردپرس
مشاهده و بررسی پیش نویس های یک نوشته

با کلیک روی بازبینی به صفحه ای مانند تصویر بالا منتقل می شوید که در آن می توانید تمام رونوشت های نوشته خود را مشاهده کرده و به هر کدام که تمایل داشتید نوشته را برگردانید.

این مطلب را از دست ندهید :
نمایش پاپ آپ در وردپرس با افزونه Popups by OptinMonster

با کمک افزونه WP Revisions Control می توانید روی تمام رونوشت های پست های خود کنترل و مدیریت داشته باشید و دیگر نگرانی برای تغییر نوشته ها یا از دست دادن تغییرات نخواهید داشت.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن