افزونه های وردپرس

ارسال خودکار مطالب وردپرس در توییتر با افزونه WP to Twitter

بهترین راه برای دیده شدن شما و افزایش مخاطبانتان، انتشار نوشته های ایجاد شده در شبکه های اجتماعی مختلف مانند توییتر است. با ارسال خودکار مطالب وردپرس در توییتر زحمت این کار را از دوش خود بردارید.

از آنجایی که یک مدیر سایت باید فعالیت های زیادی از جمله پاسخ گویی به کاربران، نظارت بر تولید محتوا، نظارت بر کار تیم و … را انجام دهد، رسیدگی به شبکه های اجتماعی و ارسال پست های مختلف در این شبکه ها خود به یک معزل تبدیل شده است.

با افزونه ای که در این آموزش از وردپرس نارنجی معرفی می کنم، می توانید با ارسال خودکار مطالب وردپرس در توییتر، زحمت این کار را از دوش خود بردارید.

ارسال خودکارمطالب وردپرس در توییتر

افزونه ای که در این آموزش برای ارسال خودکار مطالب سایت وردپرسی در اکانت توییتر معرفی می کنم، با عنوان WP to Twitter در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای دو نسخه تجاری و رایگان می باشد، تا کنون با بیش از ۵۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴ را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای ایجاد امکان ارسال خودکار مطالب وردپرس در توییتر، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه WP to Twitter

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی با WP to Twitter در پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه هدایت می شوید.

این مطلب را از دست ندهید :
ساخت پروفایل تجاری در وردپرس با افزونه Business Profile
اتصال اکانت توییتر به وردپرس
اتصال توییتر به وردپرس

همانطور که مشاهده می کنید این افزونه در تنظیمات خود دارای ۴ تب مختلف می باشد که در ادامه آن ها را بررسی می کنم.

تب Twitter Connection

همانطور که مشاهده می کنید برای اتصال اکانت توییتر شما به وب سایت وردپرسی، باید یک کلید API از توییتر دریافت کنید.

پس طبق مراحل توضیح داده شده در این صفحه ابتدا یک حساب کاربری در توییتر ایجاد کنید و سپس در آدرس https://developer.twitter.com/ یک اپلیکیشن برای حساب خود ایجاد نمایید.

در حساب خود و در بخش آدرس، آدرس وب سایتتان را وارد نموده و در نهایت پس از دریافت کلید API آن را در فیلدهای مربوطه وارد نمایید و کلید Connect to Twitter را بزنید.

تنظیمات ارسال خودکار مطالب در توییتر
تنظیمات اصلی افزونه

تب Basic Settings

پس از اتصال توییتر به وب سایت وردپرسی، برای ارسال خودکار مطالب وردپرس در توییتر، می توانید تنظیمات اصلی را در این تب مدیریت کنید.

همانطور که مشاهده می کنید در این تب حداکثر تعداد کاراکترهای پست های توییتر را می توانید تعیین کرده و برای نوشته ها، برگه ها، محصولات و … از هشتک های دلخواهتان استفاده نمایید.

کوتاه کردن لینک مطالب برای ارسال در پست توییتر
کوتاه کردن لینک

تب URL Shortener

در این تب با ثبت نام در وب سایت bitly می توانید از کوتاه کننده لینک آن استفاده کرده و لینکهایی که در ارسال خودکار مطالب وردپرس در توییتر استفاده می کنید را ب حالت کوتاه شده قرار دهید.

تنظیمات پیشرفته ارسال مطالب در توییتر
تنظیمات پیشرفته افزونه

تب Advanced Settings

برای ارسال خودکار مطالب وردپرس در توییتر، تنظیمات پیشرفته در این تب در دسترس خواهد بود.

Strip nonalphanumeric characters from tags: با فعال کردن این گزینه امکان استفاده از اعداد در هشتک های توییتر فراهم می شود.

این مطلب را از دست ندهید :
فارسی سازی ووکامرس با افزونه Persian Woocommerce

Use tag slug as hashtag value: با فعال کردن این گزینه هنگام ارسال خودکار مطالب وردپرس در توییتر، از برچسب مطلب به عنوان هشتگ استفاده خواهد شد.

Use categories instead of tag: با فعال  کردن این گزینه نیز از دسته بندی ها به عنوان هشتک توییتر استفاده می وشد.

Maximum number of tags to include: در این گزینه حداکثر تعداد هشتک های دلخواهتان را برای قرارگیری در هنگام ارسال خودکار مطالب وردپرس در توییتر وارد نمایید.

Maximum length in characters for included tags: در این گزینه نیز حداکثر تعدا کاراکتر دلخواهتان را برای طول هشتک های پست های توییتر وارد کنید.

Post excerpt (#post#) in characters: حداکثر تعداد کاراکتر پست که باید در توییتر منتشر شود را از این گزینه وارد نمایید.

Date Format: از طریق این گزینه می توانید فرمت تاریخ انتشار مطالب را تعیین کنید.

Custom text before Tweets: در این گزینه می توانید متن دلخواه خود را برای قرار گرفتن قبل از متن پست هایتان هنگام ارسال خودکار مطالب وردپرس در توییتر وارد کنید.

Custom text after Tweets: در این گزینه نیز متن دلخواه خود را برا قرار گرفتن پس از متن توییتر وارد کنید.

Custom field for alternate post URL: در این گزینه نیز می توانید برای URLپست های خود یک مقدار سفارشی را ایجاد کنید.

Special Cases: در این بخش می توانید تعیین کنید که هنگام ارسال خودکار مطالب وردپرس در توییتر، به صورت پیش فرض پست شوند یا خیر.

Google Analytics Settings: این بخش مربوط به تنظیمات گوگل آنالیتیکس است که می توانید افزونه را به اکانت گوگل آنالیتیکس خود وصل کنید.

این مطلب را از دست ندهید :
گوگل آنالیتیکس برای وردپرس با افزونه Google Analytics by MonsterInsights

Author Settings: در این بخش برای نقش های کاربری مختلف می توانید تعیین کنید که امکان ارسال خودکار مطالب وردپرس در توییتر خود را داشته باشند.

Template tag priority order: در این بخش اولویت قرارگیری برچسب ها بر اساس محتوای شما در پست توییتر را تعیین کنید.

Miscellaneous Settings: این بخش مربوط به تنظیمات متفرقه افزونه می باشد که برای مثال می توانید امکان خبرخوان توییتر را غیرفعال کنید.

اکنون با ذخیره تنظیمات دلخواه، پس از انتشار هر پست به صورت خودکار پست ها در توییتر شما نیز منتشر خواهند شد.

ابزارک های پست های وردپرس در توییتر
ابزارک های افزونه

افزونه ارسال خودکار مطالب وردپرس در توییتر در بخش نمایش >> ابزارک ها نیز دارای دو ابزارک برای نمایش آخرین توییت های شما و پست های توییتر می باشد.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن