افزونه های ووکامرس

اهدای کمک مالی در ووکامرس با افزونه YITH Donations for WooCommerce

حتما در بسیاری از فروشگاه ها شاهد لینکی برای اهدای کمک مالی بوده اید. این موضوع بیشتر برای محصولات رایگان کاربرد دارد. شما می توانید گزینه اهدای کمک مالی در ووکارس را به فروشگاه خود اضافه نمایید.

برای مثال در مخزن وردپرس شاهد افزونه های رایگان بسیار زیادی هستیم و چنانچه در صفحه محصول گزینه ای با عنوان اهدای حمایت مالی برای حمایت از نویسنده و طراح افزونه وجود داشته باشد، با اهدای کمک مالی در ووکامرس در این مثال می توان نویسنده افزونه را برای ارائه آپدیت های رایگان و پشتیبانی ترقیب کرد.

همانطور که گفتیم در ووکامرس نیز می توانید برای برخی محصولات خود گزینه ای با عنوان اهدای حمایت مالی تعبیه نمایید. در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ای کاربری را برای ایجاد کمک مالی در ووکامرس معرفی می کنیم.

اهدای کمک مالی در ووکامرس

افزونه ای که در این آموزش برای افزودن ویژگی اهدای کمک مالی در ووکامرس معرفی می کنیم، با عنوان YITH Donations for WooCommerce در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۶۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۵ را از کاربران خود بدست بیاورد. برای ایجاد حمایت مالی در ووکامرس ابتدا با کلیک روی دکمه زیر افزونه را دانلود و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن در وبسایت خود نمایید.

دانلود افزونه YITH Donations for WooCommerce

پس از نصب و فعالسازی افزونه منویی با عنوان YITH در پیشخوان وبسایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی زیرمنوی Donations می توانید به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

این مطلب را از دست ندهید :
ساخت فیلدهای اضافی برای محصولات ووکامرس با افزونه Extra Product Options
اهدای حمایت مالی در ووکامرس
تنظیمات افزونه اهدای حمایت مالی

Donation Label: برچسب مربوط به اهدای کمک مالی در ووکامرس برای محصول مورد نظر خود را، در این گزینه وارد نمایید.

Select a product: محصولی را که می خواهید مشتریان شما در آن اقدام به حمایت مالی نمایند، در این گزینه با وارد کردن سه حرف اول جستجو و انتخاب نمایید. ( در نسخه رایگان این افزونه تنها قادر به افزودن یک محصول برای حمایت مالی هستید.)

باکس اهدای حمایت مالی در ووکامرس
باکس کمک مالی در ووکامرس

اکنون پس از ذخیره تغییرات چنانچه به صفحه محصول خود مراجعه نمایید، مانند تصویر بالا خواهید دید که گزینه ای تحت عنوان اهدای حمایت مالی در کنار محصول شما اضافه شده است.

اهدای کمک مالی در ووکامرس بیشتر برای محصولات رایگان یا خدمات رایگان کاربرد دارد تا شما بتوانید در ازای خدمت رایگان خود از مشتریان تقاضای کمک مالی نمایید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن